28/07/2021

Aeromexico obnovuje spojení do Denveru

Stránka navštívena: 222
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 223
0 0
Doba čtení příspěvku:55 Sekund

Aeromexico obnoví provoz na trase Denver – Mexiko, navzdory vysoké počtu nakažených COVID-19 v Severní Americe.

Lety do Colorada z největšího světa na světě mezi Atlantikem a Pacifikem jsou naplánovány na sobotu a neděli. Let bude provozován Boeingem 737-800.

“Jsme potěšeni, že můžeme Aeromexico přivítat zpět do Denveru, ” řekl Kim Day, prezident jednoho z největších letišť ve Spojených státech. – Aeromexico je dlouhodobým partnerem našeho letiště a poskytuje klíčové spojení mezi Denverem a Mexikem. Těšíme se na tento návrat a přivítáme cestující, zatímco se staráme o zdraví a bezpečnost každého, přidal dispečer z Colorada.

Aeromexico také oznámilo zvýšení frekvence letů na této trase. Severoamerický národní dopravce také přidá lety z Denveru do Mexika každý čtvrtek. Díky tomu bude trasa, která stále roste v poptávce, obsluhována třikrát týdně.

Aeromexico také poskytoval spojení do Jižní Ameriky, Latinské Ameriky, Karibiku, Evropy a Asie před pandemií koronavírusu SARS-CoV-2. Největší domácí letecká společnost v Mexiku je jedním ze zakladatelů aliance SkyTeam, mezi které patří také Aeroflot , Air France, Alitalia , České aerolinie, Delta Air Lines , Korean Air a Indonéská Garuda. Letecký park 61 strojů dosáhl 88 destinací. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář