21. května obnoví Emirates lety do 9 destinací

Emirates Boeing 777-300ER

Emirates oznámila svůj plán provozovat pravidelné letové služby od 21. května do 9 destinací: London Heathrow, Frankfurt, Paříž, Milán, Madrid, Chicago, Toronto, Sydney a Melbourne. Emirates také nabídne spojení v Dubaji pro zákazníky cestující mezi Spojeným královstvím a Austrálií. Tyto lety budou k dispozici pro rezervaci na emirates.com.

Cestující budou na tyto lety přijati, pouze pokud splní požadavky na způsobilost a kritéria vstupu ve svých cílových zemích. To zahrnuje souhlas Federálního úřadu pro identitu a občanství (ICA) pro obyvatele SAE, kteří se chtějí vrátit do Dubaje. Na letišti DXB budou zákazníci a zaměstnanci zkontrolováni své teploty pomocí tepelných skenerů. Na odbavovacích přepážkách byly nainstalovány ochranné bariéry, které poskytují další bezpečnost během interakce.
Rukavice a masky jsou povinné pro všechny zákazníky a zaměstnance na letišti. Kromě toho palubní průvodčí Emirates, palubní agenti a pozemní personál, kteří jsou v přímém kontaktu s cestujícími, si nasadí osobní ochranné prostředky (OOP), včetně ochranných jednorázových oděvů a ochranného štítu.

Budou také implementovány sociální distanční protokoly. Na tomto letišti to zahrnuje fyzické ukazatele umístěné na zemi a na čekacích plochách na letišti, aby se zajistilo, že cestující budou udržovat bezpečnou vzdálenost. Z důvodů ochrany zdraví a bezpečnosti a pro minimalizaci interakce na palubě nabídnou Emirates modifikovanou letovou službu zaměřenou na snížení rizika kontaktu a infekce. Během této doby nebudou k dispozici časopisy ani tiskové materiály. Kabinová zavazadla musí být nahlášena a zákazníci si mohou na palubu přinést pouze důležité předměty, jako je notebook, kabelka, aktovka nebo dětské předměty.

Adel Al Redha, hlavní provozní ředitel emiráty, řekl: „Jsme potěšeni, že můžeme pokračovat v pravidelné přepravě cestujících do těchto destinací a zákazníkům nabízet více možností cestovat z SAE do těchto měst a také mezi Spojeným královstvím a Austrálií. Úzce spolupracujeme s úřady při plánování obnovení provozu do dalších destinací. Na letišti jsme provedli další opatření v koordinaci s příslušnými orgány, pokud jde o sociální distancování a sanitaci. Naší hlavní prioritou zůstává bezpečnost a pohoda našich zaměstnanců, zákazníků a komunit. “

Kromě pravidelných služeb budou emiráty nadále úzce spolupracovat s ambasádami a konzuláty, aby usnadnily návratové lety návštěvníkům a obyvatelům, kteří se chtějí vrátit domů. Tento týden plánuje letecká společnost provozovat lety z Dubaje do Tokio Narita (15. května), Conakry (16. května) a Dakar (16. května). Během června až července by se měli dle plánu obnovit lety do Barcelony, Říma, Varšavy, Prahy, New Yorku, Johannesburg, Nairobi, Indických měst, včetně Hong Kongu, Singapuru.

Admin
Author: Admin