WestJet propojí Toronto s Londýnem a Calgary s Phoenixe

Toronto: Kanadská letecká společnost WestJet plánuje od října obsloužit 48 destinací. Severoamerický dopravce zahájí transatlantické spojení z Toronta do Londýna.

– Stále více lidí uvažuje o létání a podnikání a ekonomiky se začínají otevírat. Snažíme se propojit klíčové trhy promyšleným a pečlivým způsobem a zároveň zajistit bezpečnost po celou dobu cesty  zdůraznil Arved von zur Muehlen, prezident WestJet

Reklamy

Dopravce ze západu Kanady bude provozovat od 29. října vnitrostátní lety, stejně jako tři lety ve Spojených státech a Mexiku, dva na Jamajce a jeden do hlavním městě Velké Británie.

Trasy z Calgary do Cancúnu, Los Cabos a Puerto Vallarta, stejně jako z Palm Springs a Phoenixu se vrátí do jízdního řádu letecké společnosti. Toronto zase získá přímé lety do londýnského přístavu Gatwick. Prestižní spojení bude provozováno dvakrát týdně s Boeingem 787-9 Dreamliner.

WestJet celkově od října nabídne 63 vnitrostátních linek a jedenáct mezinárodních linek, včetně jedné mezikontinentální. Lety z Calgary do Atlanty a Paříže jsou dočasně pozastaveny. V současné době kanadský dopravce provozuje 62 vnitrostátních a sedm mezinárodních spojení.

Admin
Author: Admin