Volvo On Demand přidává další elektromobily ke sdílení aut

redakce

Volvo On Demand rozšiřuje svůj vozový park o plně elektrické Volvo C40 Recharge ve Stockholmu, Göteborgu a Malmö. Nové vozy dorazí včas na jedno z nejvíce rezervovaných období v roce a jsou k dispozici od 85 SEK (190,-Kč) za hodinu.

Zájem o elektromobily je velký a vánoční svátky jsou jedním z nejžádanějších období v roce pro rychlý a snadný přístup k autu. Volvo On Demand nyní rozšiřuje svůj vozový park o Volvo C40 Recharge a může nabídnout ještě více zákazníkům přístup k vozu.

“Jsme rádi, že do naší flotily můžeme přidat Volvo C40 Recharge a pokračovat v růstu našeho podnikání ve Stockholmu, Göteborgu a Malmö. Vidíme velký zájem o rezervace elektromobilů a dnes nabízíme Volvo XC40 Recharge i Polestar 2, a nyní také Volvo C40 Recharge,“ říká Erik Jivmark, generální ředitel společnosti Volvo Car Mobility, která provozuje službu sdílení vozů Volvo On Demand. 

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Next Post

Saab dostal objednávku na systémy protivzdušné obrany krátkého dosahu z Lotyšska

Saab obdržel objednávky na pozemní systém protivzdušné obrany RBS 70 NG a radar Giraffe 1X od lotyšského ministerstva obrany. Dodávky začnou ještě před vánocemi v roce 2022. Radar Giraffe 1X v kombinaci s RBS 70 NG dále posílí schopnosti lotyšské protivzdušné obrany tím, že umožní lepší výkon. „Naše rozsáhlé znalosti v […]