© google mapy

© google mapy

Domů / Infrastruktura a města / Ve Zlíně začala stavba nové lávky přes Fryštácký potok. Zlepší propojení a bezpečnost na Vysoké Mezi

Ve Zlíně začala stavba nové lávky přes Fryštácký potok. Zlepší propojení a bezpečnost na Vysoké Mezi

Statutární město Zlín zahájilo výstavbu nové lávky pro pěší přes Fryštácký potok, která zajistí bezpečné a komfortní propojení smíšené stezky pro chodce a cyklisty podél potoka s hřištěm na Vysoké Mezi.

Zdroj město Zlín
Zdroj město Zlín

Cílem projektu je zlepšit dostupnost areálu a zvýšit bezpečnost pohybu chodců a cyklistů v této lokalitě.

Stavba si od druhé poloviny října až do června 2026 vynutí dopravní omezení u Fryštáckého potoka. Nezbytně nutné omezení se týká úseku mezi ulicemi 2. května a Burešovem. Po dobu výstavby bude v místě vyznačena náhradní trasa, která povede podél staveniště. Kvůli zajištění plynulého pohybu chodců i cyklistů vznikne vydlážděný provizorní koridor s obrubníky.

Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

04 Kvě
4 Kvě 26
Dubai
12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 372 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.