Třikrát týdně do Chorvatska. Slovenské dráhy ZSSK začali s prodejem jízdenek

Železničná společnosť Slovensko (ZSSK) začala s prodejem jízdenek na sezonní vlak z Bratislavy přes Vídeň do Splitu. Jeho provoz je plánovaný od 3. května do 5. října. I letos bude spolupráce na provozu vlaku s rakouským státním dopravcem ÖBB.

Reklamy

„Zatímco jiné železniční společnosti končí svá spojení do Chorvatska, ZSSK zůstává věrná svým cestujícím. I letos nabízíme s naší společností cestu do Chorvatska, a to již počtvrté. Naše linka z Bratislavy do Splitu se těší velké oblibě, což potvrzují rekordní čísla z minulého roku, kdy jsme přepravili až 19 tisíc cestujících. Tento úspěch plánujeme zopakovat iv aktuálním roce,“ uvedl generální ředitel ZSSK Peter Helexa.

Z Bratislavy pojede vždy ve středu, pátek a neděli v 15:26. Do Splitu přijede v 8:20. Zpátky pojede ze Splitu v pondělí, čtvrtek a sobotu v 17:29. V Bratislavě bude v 11 hodin. Cena jízdenky té nejlevnější vyjde na 29,90. Cena jízdného je však dynamická. Mění se podle vyprodaného spoje.

Oproti loňsku však přeprava aut začne až ve Vídni. Může za to výluka na trati, díky tomu začne v Bratislavě-Nové Mesto a pojede přes Petržalku.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One Reply to “Třikrát týdně do Chorvatska. Slovenské dráhy ZSSK začali s prodejem jízdenek”

Comments are closed.