foto swiss

Domů / Letecká doprava / SWISS získává dvě ocenění World Travel Awards

SWISS získává dvě ocenění World Travel Awards

foto swiss

Společnost SWISS byla v soutěži World Travel Awards za rok 2024 zvolena „nejlepší evropskou leteckou společností – první třída“ a „nejlepší evropskou leteckou společností do Asie“. Každoroční ocenění vycházejí z celosvětového průzkumu mezinárodního cestovního ruchu a zákazníků leteckých společností.

Společnost Swiss International Air Lines (SWISS) obsadila první místo ve dvou kategoriích v letošním 31. ročníku World Travel Awards. Přední švýcarský letecký dopravce byl jmenován „Europe’s Leading Airline – First Class“, potřetí si toto ocenění vysloužil za svůj působivý SWISS First produkt. Společnost SWISS byla také zvolena „Nejlepší evropskou leteckou společností do Asie“, což je poprvé, co si toto vyznamenání zajistila, v roce 2024 World Travel Awards.

„Jsme potěšeni a hrdí, že jsme v soutěži World Travel Awards 2024 udělali tak pozitivní dojem jak na naše zákazníky, tak na specialisty ze světa cestovního ruchu, a že jsme tak učinili nejen v jedné, ale ve dvou kategoriích,“ říká obchodní ředitel SWISS Heike Birlenbach. „Tato ocenění nás určitě povzbudí k ještě většímu vylepšení našeho kvalitního produktu letecké dopravy ak dalšímu upevnění a zdokonalování naší pozice přední evropské prémiové letecké společnosti.“

Špičkový komfort a atraktivní spojení

Cestovatelům SWISS First je nabízen ten nejlepší komfort od chvíle, kdy se odbaví, až do chvíle, kdy dorazí do cíle. Po využití přednostního odbavení mohou strávit čas před nástupem na let v exkluzivních saloncích první třídy společnosti SWISS. Jakmile nastoupí na palubu, mohou si odpočinout na svém pohodlném sedadle First Class a vychutnat si vynikající gurmánská jídla; a ti, kteří přiletí do Zurichu, budou osobně shledáni a vyzvednuti u dveří letadla. 

SWISS je jedinou leteckou společností, která nabízí First Class na všech svých dálkových letech. To zahrnuje všechny služby SWISS mezi jeho uzlem v Zurichu a Asií, které se v letních řádech 2024 rozšíří na celkem 50 letů týdně do Bangkoku (Thajsko), Dillí (Indie), Hong Kongu (Čína), Bombaje (Indie), Soul (Jižní Korea), Šanghaj (Čína), Singapur (Čína) a Tokio (Japonsko). 

Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

04 Kvě
4 Kvě 26
Dubai
12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 372 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.