• 07/07/2022 00:25

Švycarské dráhy a jeho partneři uzavřeli rámcovou smlouvu na až 510 Flirtů od Stadleru

Stránka navštívena: 62
0 0
Doba čtení příspěvku:51 Sekund
Udělení rámcové smlouvy až na 510 FLIRT společnosti Stadler potvrzeno.
SBB CFF FFS společně s dceřinými společnostmi Thurbo a RegionAlps pořizuje 286 jednopodlažních jednotek pro regionální dopravu. Rámcová smlouva zahrnuje až 510 nových vícenásobných jednotek FLIRT. Společnost Stadler získala zakázku na tuto zakázku. Neúspěšný výrobce ALSTOM podal proti tomuto rozhodnutí odvolání ke Spolkovému správnímu soudu. Soud nyní odvolání zamítl. Toto soudní rozhodnutí potvrzuje, že SBB dodržela požadavky zákona o veřejných zakázkách a rovné zacházení s poskytovateli během výběrového řízení. Po podpisu smlouvy může Stadler začít stavět 286 jednotek pro regionální dopravu.
Soudní řízení zahájená společností Alstom mají dopad na dodání vozidel. První vlaky začnou jezdit v průběhu roku 2026 namísto konce roku 2025, jak bylo původně plánováno. Očekává se, že nové vlaky do roku 2034 postupně nahradí následující typy vozidel:
• u SBB: Domino, Flirt (první generace).
• v Thurbo: kloubový železniční vůz (GTW).
• v RegionAlps: Domino a Nina.
Nová akvizice umožňuje všem třem železničním společnostem provádět plánovaná vylepšení jejich nabídky a rozšiřovat své nabídky podle plánu federální vlády a kantonů.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %