
Policie SK
Tragicky skončila srážka chodkyně ve věku 76 let s rychlíkem v Ivance u Bratislavy. Na železničním přejezdu nerespektovala spuštěné závory a spustěnou signalizaci, přesto šla dál. Projíždějící rychlík chodkyni srazil. Ta na místě svým zraněním podlehla. I přes snahu strojvedoucího zabránit srážce bohužel došlo k tragické události krátce po 7 hodině ranní uvedla na svém profilu Policie Slovenské republiky.
V místě je tak snížená rychlost na 10km/hod. na jedné koleji, na druhé je zastavený provoz. Dochází díky tomu ke zpožďování vlaků v regionální i dálkové dopravě.
Ilustrační foto Policie SK
Podobné zprávy
Vedení Kraje Vysočina navrhne výhodu na předplacené jízdné v rámci Veřejné dopravy Vysočiny. Studenti a senioři budou moci jezdit o 75 procent levněji
Zastupitelé Středočeského kraje potvrdili aktualizaci memoranda o spolupráci při rozvoji silnic v okolí Berounského tunelu
Během 25 let vzrostly Milovice desetinásobně. „Máme skvělé napojení na Prahu, zastávky na znamení pomohly,” říká starosta Milan Pour.