Foto pixabay

Foto pixabay

Hartberg-Fürstenfeld/Pöllau.- K vážné dopravní nehodě došlo v neděli večer 24. března 2024. Na Schloffereckstrasse (L406) se čelně srazila dvě auta. Na místě neštěstí zemřeli tři lidé.

Reklamy

K vážné nehodě došlo na L406 mezi Köppelreith a Pöllau ve Štýrsku. Z dosud nejasných příčin se kolem 20:15 čelně srazila dvě protijedoucí auta. Síla střetu byla obě vozidla odmrštěna několik metrů od silnice na přilehlé pole. Řidiči vozidel, kteří dojeli k nehodě okamžitě zavolali na tísňovou linku. Účastníci nehody na místě zahynuli.
45 složek hasičů z Pöllau, 13 složek ZZS, dále lékař ZZS a záchranářský vrtulník C17. Pro tři účastníky nehody, manžele (61, 59) z okresu Hartberg-Fürstenfeld a mladého člověka (17) z okresu Weiz, však přišla jakákoli pomoc pozdě. O příbuzné se stará tým krizové intervence. Příčina nehody je předmětem probíhajícího vyšetřování. Ty spravuje policejní stanice Kaindorf. Státní zástupce ve Grazu vydal těla k pohřbu.

Současně žádá i České řidiče, kteří se v oblasti pohybovali, v případě že byli svědky nehody, aby se obrátily na Policii v Grazu, nebo jakoukoliv služebnu Policie v Rakousku a pomohli s objasněním nehody.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading