Foto Smartwings

Z letiště v Praze budou klienti Čedoku odlétat každé úterý se Smartwings, která nasadí na chartery Boeing 737 pro 189 cestujících. Na největší tuniský ostrov mohou zájemci cestovat od 13. června 2023 do začátku října na týdenní, nebo 14denní pobyty i poznávací okruhy.

Reklamy

Na tuniskou Djerbu se bude létat jednou týdně se Smartwings letadly s kapacitou 189 cestujících v ekonomické třídě. Doba přímého letu v Letiště Václava Havla na Djerbu potrvá přibližně dvě a půl hodiny.

„Chceme klientům Čedoku nabídnout známou a oblíbenou destinaci, kterou u nás často poptávali. Vidíme, že zájem o Tunisko, a obecně o destinace s krátkou dobou letu, na českém trhu roste, proto do našeho portfolia zařazujeme poprvé také Djerbu s vlastními charterovými lety z Prahy. Tato blízká africká destinace osloví kvalitními hotely za výhodné ceny, příjemnými teplotami i různými výlety. Věříme, že zájezdy na tuniský ostrov budou vyhledávat zejména rodiny s dětmi nebo turisté, kteří nechtějí cestovat na dovolenou daleko. Navíc připravujeme v této oblasti i zajímavé poznávací zájezdy,“ představil novinky Miroslav Kubáč, ředitel charterových zájezdů Čedoku.

Zdroj: Čedok, novinky.cz, foto Smartwings

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading