• 17/05/2022 00:42

Tragický pátek si vyžádal v Trenčianském kraji 3 mrtvé

Stránka navštívena: 84
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 18 Sekund

Prievidza: V pátek večer došlo k tragické dopravní nehodě dvou osobních motorových vozidel a autobusu na cestě za Prievidzou směrem na obec Nedožery – Brezany. Podle dosavadních zjištění, k nehodě došlo pravděpodobně tak, že 35 letá řidička osobního motorového vozidla vjela do protisměru proti jedoucímu autobusu. Navzdory snaze všech záchranných složek řidička osobního motorového vozidla a její nezletilé dítě na místě nehody podlehly zraněním. Ostatní účastníci nehody jsou mimo ohrožení života. Vyšetřovatel Okresního ředitelství PZ Prievidza zahájil trestní stíhání ve věci přečinu Usmrcení. Příčiny a okolnosti této dopravní nehody jsou předmětem vyšetřování.

V okrese Myjava: V pátek v podvečerních hodinách došlo v obci Jablonka k tragické dopravní nehodě. Na základě dosud provedeného vyšetřování, řidič osobního motorového vozidla v obci Jablonka v mírně pravotočivé zatáčce měl přejít do protisměrné části vozovky, přičemž došlo ke srážce jeho vozidla s chodcem, který v té době kráčel po krajnici.
Po srážce si řidič neměl splnit povinnosti účastníka dopravní nehody a neposkytl první pomoc zraněnému chodci a z místa dopravní nehody měl ujet. Na místo nehody se později ale měl vrátit. 77letý chodec utrpěl při srážce zranění, kterým na místě podlehl.
Dechová zkouška u řidiče byla negativní. Vyšetřovatelka Okresního ředitelství PZ Nové Město nad Váhom vznesla obvinění 70 letému muži pro přečin Usmrcení v souběhu s přečinem Neposkytnutí pomoci. V případě prokázání viny hrozí za tento skutek trest odnětí svobody na dva až pět let.
Slovenská Policie prosí všechny řidiče, aby se více věnovali řízení a byli na sebe opatrní. Máte přece jenom jeden život a jedno zdraví!
foto Policie SK
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %