• 07/07/2022 00:44

S Thermenlandbusem na uvolnění z Vídně do Štýrska

© ÖBB Scheiblecker, Andreas Scheiblecker
Stránka navštívena: 83
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 37 Sekund

Úspěšné a nejrychlejší veřejné spojení z Vídně do východního a jihovýchodního Štýrska za požitkem a termálními lázněmi se rozšíří do destinací pro denní i dlouhodobé hosty v Bad Gleichenberg a Bad Radkersburg.

Před více než dvěma lety vytvořila Österreichische Postbus AG společně s Thermen- & Vulkanland Steiermark Thermenlandbus, úspěšné autobusové spojení jako ekologickou alternativu mezi Vídní a Štýrskem pro relaxaci, načerpání nových sil a užívat si krásy přírody a fanoušci dopravy pokochají nejnovějšími vozy. Vzhledem k velké poptávce bude přímé spojení s okamžitou platností rozšířeno o další dvě zastávky a obslouží tak i termální lázně v Bad Gleichenberg a Bad Radkersburg. Tato novinka přichází právě včas na začátek jara, kdy vzrůstá touha po výletech a místních možnostech rekreace v přírodě. Ceny zůstávají bezkonkurenční – s kolem i bez něj. Sleva mohou využít i studenti.

Relax začíná v autobuse

Alfred Loidl, generální ředitel Postbus: „S Thermenlandbusem je Thermenland & Vulkanland ve Štýrsku a jen kousek autobusem od Vídně. Všem cestovatelům, pro které je udržitelné cestování důležité, kteří by raději nechali své auto v garáži nebo auto vůbec nemají, nabízíme možnost přijet přímo a snadno do Thermen- & Vulkanland“ a shrnuje další výhody : „Relaxace nezačíná jen při vstupu do termálních lázní, ale s velkým předstihem pohodlnou cestou autobusem a s nejvyšším komfortem.“ Pokud se však nechcete obejít bez kola, pokračujete na kole do cíle ve štýrských kopcích, můžete si jej vzít jednoduše s sebou na nosič kol.

Oáza dobré nálady v Rakousku

Autobus Thermenland nastavuje nové standardy v oblasti výletní mobility šetrné k životnímu prostředí. Všech šest termálních lázní v oblasti lázní a vulkánů se snadno a nekomplikovaně dostanete z Vídně. Autobusové spojení je nejen optimálním řešením pro ty, kteří hledají odpočinek a slunce, ale také velkým turistickým přínosem pro zážitkový region východního a jihovýchodního Štýrska. Region jihovýchodně od Štýrského Hradce se svou termální vodou jako zavedená celoroční destinace přiláká každoročně do regionu mnoho denních návštěvníků a 1,9 milionu přenocujících hostů ročně.

© ÖBB Scheiblecker, Andreas Scheiblecker

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %