Autor RMD

Autor RMD

Domů / Železnice / RMD dodává zpětné kamery ve velkém množství

RMD dodává zpětné kamery ve velkém množství

V pátek 30.8.2024 je vládnímu klientovi odeslána první zásilka 25 kamer. Vysoké tempo v montážním závodě v Karlsborgu však pokračuje.

Během jara obdržela společnost Railway Metrics and Dynamics několik objednávek jak na PMU, tak na zpětné kamery. To spolu s pokročilými diskusemi o dalších objednávkách vedlo k rozhodnutí zahájit sériovou výrobu. Celkem mělo být vyrobeno 120 PMU a 100 zpětných kamer – a nyní bylo 25 kamer dodáno hlavnímu vládnímu klientovi.

Autor RMD
Autor RMD

Zájem o naše zpětné kamery je značný a sériová výroba znamená, že směřujeme ke zvyšování příjmů podle obchodního modelu, se kterým jsme se rozhodli pracovat, říká Jan Lindqvist, generální ředitel společnosti Railway Metrics and Dynamics.

Zatímco se montují kamery, připravuje se také výroba nového produktu — držáku na monitor, který lze snadno připevnit k jednotkám sloužícím k dálkovému ovládání rádiem při provozu vlaků.

Toto příslušenství může poskytnout podstatnou úsporu času, lepší viditelnost a vyšší přesnost při manévrování s vlaky v terminálech nebo kolejištích, uzavírá Jan Lindqvist.

Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

04 Kvě
4 Kvě 26
Dubai
12 Kvě
12 Kvě 26
Dubai
16 Kvě
16 Kvě 26
19 Kvě
19 Kvě 26
Frankfurt am Main

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 372 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy
 

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.