První na Blízkém východě se společnost Sallaum Lines rozhodla pro program dekarbonizace společnosti Wärtsilä

Jedinečný program dekarbonizace technologické skupiny Wärtsilä bude aplikován na dvě plavidla Pure Car/Truck Carrier (PCTC) provozovaná společností Sallaum Lines DMCC Dubai, mezinárodním provozovatelem nákladní dopravy RoRo. Na základě analýzy a modelování bude program přizpůsoben těmto konkrétním plavidlům, aby bylo možné vybrat správná řešení pro optimální udržitelnost. Sallaum je prvním operátorem na Blízkém východě, který tuto službu využil. 

Mezi potenciální řešení, která jsou k dispozici prostřednictvím  programu dekarbonizace, patří řešení úspory energie společnosti Wärtsilä a také zavedení alternativních paliv s nízkým a nulovým obsahem uhlíku.

„Je to pro nás důležitý krok vpřed směrem k dosažení nulových čistých emisí skleníkových plynů do roku 2050. Jsme obeznámeni se schopnostmi společnosti Wärtsilä maximalizovat provozní efektivitu a minimalizovat dopad na životní prostředí a těšíme se, že budeme těžit z jejich zkušeností a technického know-how, “ řekl Puneet Arora, technický manažer – Sallaum Lines.

„Dekarbonizace je ústředním pilířem strategie zákaznické podpory společnosti Wärtsilä. S touto objednávkou od Sallaum Lines pomáháme utvářet udržitelnou budoucnost námořního sektoru na Středním východě. Mnoho společností v regionu je v raných fázích své dekarbonizační cesty a pomocí tohoto programu jim můžeme pomoci a pomoci jim investovat do nejvhodnějších řešení pro jejich konkrétní plavidla,“ uvedl Rajan Khanna, vedoucí prodeje, Střední východ – Wärtsilä. Mořská síla.

Plavidla Sallaum Lines vybraná pro tento program jsou 183 metrů dlouhá ‘Silver Queen’ a ‘Silver Sky’ PCTC’s, obě mohou nést 4900 vozů. Dodací lhůta programu je tři měsíce.

Wärtsilä podporuje své zákazníky v regionu s více než 300 zaměstnanci a dílnou ve Spojených arabských emirátech.

Foto © Sallaum Lines

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “První na Blízkém východě se společnost Sallaum Lines rozhodla pro program dekarbonizace společnosti Wärtsilä

  1. První na Blízkém východě se společnost Sallaum Lines rozhodla pro program dekarbonizace společnosti Wärtsilä – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 16/10/2023 at 15:15

    […] Continue reading První na Blízkém východě se společnost Sallaum Lines rozhodla pro program dek… […]

Comments are closed.

%d