• 06/07/2022 06:16

Problémy s personálem v Southwest Airlines. Na podzim plánuje škrty

Stránka navštívena: 1976
0 0
Doba čtení příspěvku:53 Sekund

Společnost Southwest Airlines bude letos na podzim provozovat méně letů, než se původně plánovalo, kvůli problémům s personálním obsazením, které vedly ke zpožděním a zrušení letů.

Severoamerická nízkonákladová společnost minulý čtvrtek uvedla, že od 7. září do 6. října uskuteční o 27 letů méně denně, než bylo plánováno. Další měsíc přinese výjimečně ostré škrty. Mezi 7. říjnem a 5. listopadem zmizí z plánu nízkonákladového dopravce každý den 162 letů.

Do konce listopadu a prosince by se také měly očekávat značné změny. Jedna z největších leteckých společností v USA také oznámila, že „přizpůsobí své letové řády aktuální situaci“. Nižší poptávka se navíc předpovídá na podzim v důsledku další vlny infekce koronavirem SARS-CoV-2. Rezervace na dovolenou však nehrozí.

Jsme přesvědčeni, že implementované změny poskytnou našim zákazníkům spolehlivější cestování – zdůraznil v prohlášení Gary Kelly, prezident Southwest Airlines, která se potýká s personálními problémy, které je donutily zrušit mnoho letů.

Mnoho letů nízkonákladového dopravce z Dallasu bylo také zpožděno, navíc umocněno špatným počasím v posledních týdnech. Nepomáhá ani „agresivní“ náborová strategie a propouštění zaměstnanců z dovolené.

Foto : Southwest Airlines
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %