Letecká společnost Emirates přináší nový zážitek na letech v Premium Economy Class do dalších nových destinací, včetně letišť New York JFK, San Francisco, London Heathrow, Sydney, Auckland, Christchurch a Melbourne. Cestující tak mohou v této letové třídě ochutnat výjimečné šumivé víno – Chandon Vintage Brut 2016, na které má Emirates globální exkluzivitu.

Vedle luxusních sedadel, velkorysého prostoru pro nohy, propracovaného designu kabiny a prvotřídní palubní zábavy nabízí společnost Emirates cestujícím v Premium Economy Class také nadstandardní menu jídla a nápojů. V rámci bohaté nabídky nápojů si letecká společnost s globální exkluzivitou pořídila vynikající australské šumivé víno, které pasažérům během letu poskytne radost z osvěžujících bublinek.

Šumivé víno Chandon Vintage Brut 2016 popisováno jako víno s „mladistvou a živou chutí s jemnou komplexností“ je prémiové šumivé víno vyrobené tradiční metodou pro dosažení elegance a hloubky. Hrozny z nedotčených vinic Strathbogie a King Valley ve Viktoriiných horách se pěstují na bohatých jílovitých půdách a v mírném letním počasí se jim velmi daří. Víno je pak precizně zpracováváno zkušenými vinaři, kteří se zaměřují na klimatické podmínky a potenciál ovoce, aby dosáhli dokonalé kyselosti a svěžesti s osobitým stylem odrážejícím lokalitu, v níž se vyrábí. Výsledkem je pozoruhodné šumivé víno plné svěžesti a energie, kterému šestileté zrání na kalech dodává nádech rafinovanosti.

Chuťový profil Chandon Vintage Brut 2016

Chandon Vintage Brut 2016 je lahodně měkké, svěží a krémové víno s délkou a jemností, směs 50 % Rulandského modrého, 45 % Chardonnay a 5 % Meunier, kde hrozny Chardonnay zvýrazňují vůni limetky a zeleného jablka a hrozny Pinot Noir a Meunier přinášejí granátové jablko a růžový grapefruit. Svěžest a vůně bílých květů jsou vyvolány o něco mladšími kvasinkami. V chuti se objevují tóny limetky a zeleného jablka, zatímco lískooříšková pralinka, sušenky a čerstvé těsto dodávají extra chuťový tón. Chandon Vintage Brut 2016 je osvěžujícím aperitivem, ale díky své svěžesti je vhodný také k celé řadě hlavních pokrmů. Cestující v Premium Economy Class si tak mohou tento nápoj vychutnat v dokonalém spojení s jídlem během celého letu.

Chandon Vintage Brut 2016 je vůbec prvním vínem vyrobeným společností Chandon Australia od jejího založení v roce 1986. Nachází se ve vyhlášeném údolí Yarra Valley severovýchodně od Melbourne a je to jedna z nejstarších a nejprestižnějších vinařských oblastí Austrálie s vynikající metodou pěstování hroznů šumivého vína a pověstí špičkové enologie. Chandon je také jedním ze tří vinařství v údolí Yarra Valley, která získala akreditaci Sustainability Australia.

Zážitek z Premium Economy Class

Kromě exkluzivního vína Chandon si cestující v Premium Economy Class mohou vychutnat gurmánská menu inspirovaná různými regiony, včetně výběru hlavního chodu. Jídelní lístky jsou každý měsíc aktualizovány kuchaři společnosti Emirates, což zaručuje rozmanitost i pro časté cestující. Kuchyně Emirates v Premium Economy Class je elegantním zážitkem, pokrmy se servírují se lněnými ubrousky, na jemném porcelánu Royal Doulton a příbory z nerezové oceli a k jídlu se podávají likéry, čokoláda, káva a čaj. Bezplatný nápojový lístek zahrnuje také výběr lihovin, piva, nealkoholických nápojů a kvalitních vín, přičemž každý nápoj byl společností Emirates vybrán jako nejlepší preferovaný nápoj pro cestující ve své třídě, což je součástí investice společnosti Emirates ve výši 1 miliardy USD do jejího vinařského programu od roku 2006.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

By redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém