» Domů » Bezpečnost » Opilí řidiči způsobili sérii nehod

Opilí řidiči způsobili sérii nehod

V Horním Rakousku se o víkendu stalo pět alkoholových nehod. Při nich se zranili tři lidé. Všichni řidiči měli více než promile alkoholu. První byl řidič, který narazil do telefonního sloupu s 1,9 promile uvedla Rakouská Policie.

Pět nehod pod vlivem alkoholu o víkendu v Horním Rakousku znamenalo, že o tři lidi muselo být postaráno v nemocnici. Nejvíce opilý byl 31letý mladík, který po mikrospánku vrazil autem do telefonního sloupu ve Weyeru (okres Steyr-Land). Policie uvedla, že měl v krvi 1,94 promile.

V Mühlviertel v Tragweinu (okres Freistadt) 30letý mladík sjel v neděli večer ze silnice se svým služebním vozidlem, narazil do dvou kolíků a narazil do zábradlí. Poškozená olejová vana znečišťovala státní silnici Aisttal v délce 145 metrů. Muž se při nehodě zranil a byl převezen do nemocnice Milosrdných sester. Test na alkohol ukázal 1,64 promile.

Začínající řidič narazil do domu

Dva mladí řidiči, kteří mají nové řidičské oprávnění, se také podívali příliš hluboko do skla: 18letý muž roztrhl auto v Großramingu (okres Steyr-Land) kvůli malému zvířeti a dostal tak smyk. Vůz prorazil dřevěný plot a narazil do domu. Měl 1,34 promile. V Hohenzellu (okres Ried) mladík stejného věku sjel autem z dosud nejasných důvodů ze silnice a několikrát se převrátil do pole. Mladík s 1,44 promile se při nehodě zranil a byl převezen do nemocnice Ried im Innkreis.

Cyklisté havarovali

V Gmundenu se v noci na cyklostezce srazil opilý 42letý cyklista s řidičem elektrokola. Oba dva spadli, starší pak musel být ošetřen na klinice Salzkammergut Vöcklabruck. Test mu ukázal 1,76 promile.

APA

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes