Norse Atlantic oslavilo inaugurační lety do Miami z Londýna a Osla

V pondělí 18. září 2023, společnost Norse Atlantic Airways oslavila své zahajovací přímé lety spojující Londýn a Oslo do pulzujícího města Miami v USA.

Norse Atlantic Airways přidají od prosince kromě Osla a Londýna k Miami i Paříž a Berlín. Tyto nové trasy jsou perfektními útočišti za zimním sluncem a nabízejí snadný a cenově dostupný odpočinek od zimního chladu v Evropě do tepla Miami a jižní Floridy.

  • Nová přímá linka z Londýna do Miami funguje čtyřikrát týdně, během hlavní zimní sezóny se zvyšuje na pětkrát týdně, zpáteční cena 420 GBP (13 300 Kč) včetně daní.
  • Nová přímá linka z Osla do Miami funguje dvakrát týdně od 5530 NOK (12 000,- Kč) zpáteční včetně daní.

“Jsme potěšeni, že jsme zahájili provoz z Osla a Londýna přímo do Miami, a těšíme se, že v prosinci rozšíříme naše služby z Paříže a Berlína. Miami bylo vždy oblíbenou destinací a jsme odhodláni poskytovat našim cestujícím pohodlný a skvělé služby na palubě našich moderních Boeingů 787 Dreamliner,“ řekl Bjørn Tore Larsen, generální ředitel a zakladatel společnosti Norse Atlantic Airways.

„Jsme nadšeni, že Norse Atlantic si pro všechny své lety na jižní Floridě vybrala mezinárodní letiště v Miami, čímž jsme jejich sedmou destinací v USA,“ řekl Ralph Cutié, ředitel a generální ředitel MIA. „Pyšně vítáme jejich spoje London Gatwick a Oslo do okresu Miami-Dade – dvě trasy, které dříve v MIA neobsluhovaly.“

Společnost Norse Atlantic provozuje výhradně letadla Boeing 787 Dreamliner. Kabina nabízí cestujícím uvolněné a pohodlné cestování s každým sedadlem, včetně osobního špičkového zážitku ze zábavy. Kabina Premium nabízí špičkovou 43” rozteč sedadel a 12” naklonění, což umožňuje cestujícím dorazit do cíle svěží a připraveni prozkoumat svůj cíl.

Norse Atlantic nabízí dvě varianty kabin, Economy a Premium. Cestující si mohou vybrat z jednoduché řady tarifů Light, Classic a Flextra, které odrážejí způsob, jakým chtějí cestovat, a které možnosti jsou pro ně důležité. Lehké tarify představují hodnotnou variantu Norse, zatímco tarify Flextra zahrnují maximální povolený počet zavazadel, dvě stravovací služby, lepší zážitek z letiště a na palubě a zvýšenou flexibilitu letenek.

foto Norse Atlantic Airways

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Norse Atlantic oslavilo inaugurační lety do Miami z Londýna a Osla

  1. Norse Atlantic oslavilo inaugurační lety do Miami z Londýna a Osla – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 20/09/2023 at 21:14

    […] Continue reading Norse Atlantic oslavilo inaugurační lety do Miami z Londýna a Osla at Transport … […]

Comments are closed.

%d