Norse Atlantic Airways zahájila prodej dvou nových linek, Londýn Gatwick do Orlanda a Fort Lauderdale. Lety do Orlanda začnou 25. května 2023 a do Fort Lauderdale 26. května 2023, s cenami od 409 GBP zpáteční včetně daní. Nové trasy budou doplňovat současnou denní linku z Londýna do New Yorku, která začala v srpnu 2022.

Reklamy

Lety do Orlanda budou v květnu a červnu provozovány čtyřikrát týdně a poté budou v hlavní letní sezóně provozovány denně s cenami od 409 GBP zpáteční včetně daní. Lety do Fort Lauderdale budou v květnu a červnu fungovat třikrát týdně a po zbytek letní sezóny čtyřikrát týdně s cenami od 410 GBP zpáteční včetně daní. Letenky je nyní možné rezervovat na www.flynorse.com

„Jsme velmi potěšeni, že můžeme oznámit dvě nové trasy z Londýna Gatwick do oblíbené prázdninové destinace Floridy. Kromě našich aktuálních denních letů do New Yorku uvolníme do konce února do prodeje i další destinace mezi Londýnem a USA. Výsledkem je, že naše letecká společnost se sídlem ve Spojeném království, Norse Atlantic UK, bude toto léto obsluhovat z Londýna Gatwick více destinací do USA než kterýkoli jiný dopravce.

Těšíme se na rušné léto, protože cestujícím, kteří chtějí cestovat přes Atlantik, přinášíme výhodné ceny a fantastické služby. řekl Bjorn Tore Larsen, generální ředitel Norse Atlantic Airways.

„Je fantastické vidět, že společnost Norse Atlantic přidává dvě nové lety na Floridu z londýnského letiště Gatwick, které doplní jejich současnou trasu v New Yorku. To přinese do našeho transatlantického portfolia různé produkty za dostupné ceny.

Orlando i Fort Lauderdale jsou pochopitelně velmi oblíbené destinace, zejména mezi rodinami, takže je skvělou zprávou pro cestující napříč Londýnem a jihovýchodem, že mají před letními prázdninami větší výběr,“ řekl Stewart Wingate, generální ředitel letiště Gatwick .

Společnost Norse Atlantic provozuje výhradně letadla Boeing 787 Dreamliner. Kabina nabízí cestujícím uvolněné a pohodlné cestování s každým sedadlem, včetně osobního špičkového zážitku ze zábavy. Naše kabina Premium nabízí špičkovou 43” rozteč sedadel a 12” naklonění, což umožňuje cestujícím dorazit do cíle svěží a připraveni prozkoumat svůj cíl.

Norse Atlantic nabízí dvě varianty kabin, Economy a Premium. Cestující si mohou vybrat z jednoduché řady tarifů Light, Classic a Plus, které odrážejí způsob, jakým chtějí cestovat, a které možnosti jsou pro ně důležité. Lehké tarify představují hodnotovou variantu společnosti Norse, zatímco tarify Plus zahrnují maximální povolený počet zavazadel, dvě stravovací služby, lepší zážitek z letiště a na palubě a zvýšenou flexibilitu letenek.

Zákazníci, kteří chtějí prozkoumat svět a užít si bezkonkurenční hodnotu, mají přístup k ještě většímu výběru a pohodlí díky partnerství letecké společnosti v oblasti konektivity s easyJet, Norwegian a Spirit Airlines. Virtuální interline dohoda, poháněná společností Dohop, poskytuje více než 600 týdenních připojení k transatlantickým službám Norse v našich klíčových mezinárodních centrech včetně Londýna Gatwick.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading