• 04/07/2022 01:56

Moderní vlaky pro přeshraniční dopravu mezi Německem a Nizozemskem

ByAdmin

Úno 16, 2022 , , ,
Stránka navštívena: 96
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 14 Sekund
Stadler a Regionalverkehre Start Deutschland GmbH podepsaly smlouvu o dodávce více než 20 vozidel typu FLIRT pro využití v síti Maas Wupper.
S použitím nových vozidel FLIRT bude cesta z oblasti Rýn-rhein-rue do Nizozemska rychlejší a pohodlnější. Vlaky přijdou do provozu v roce 2026 umožňí spojení na trase z Hammu do Eindhovenu. Díky zařízení pro provoz v německých a nizozemských železničních systémech, jakož i vybavení evropským vlakovým řídícím systémem ETCS, německým systémem PZB a nizozozemským ATB mohou vozidla provozovat v obou zemích k použití internally zabezpečovače.
Se sedmi dveřmi na každé straně vozidla poskytují extra velké dveře v soupravách FLIRT pohodlný a bezpečný nástup nebo výstup a zajišťují tak rychlou výměnu cestujících.
Ve čtyřdílných vlacích lze usadit 375 cestujících, z toho 235 na sedadlech. 34 míst s větším odstupem k sezení se nachází v 1. Třída. Plně klimatizovaný FLIRT disponuje wifi pro cestující a je vybaven světlými místnostmi pro cestující a velkoryse navrženými víceúčelovými prostory, které umožňují kapacitu až 12 kol, invalidních vozíků nebo kočárků.
Nízkopodlažní vozy mají také místa pro invalidy a další WC uprostřed vozů. Moderní informační systém cestujících umožňuje cestujícím sledovat možné přestupy na spoje v reálném čase.
Stadler se etabloval se svými vozidly pro Maas-Wupper-Express v celoevropském výběrovém řízení Regionalverkehre Start Deutschland GmbH. Stadler v kombinaci s vynikajícími energetickými hodnotami vozidel byl klíčem k volbě. Velmi se těšíme, až převezmeme provoz RE13 od roku 2026 novými vlaky ve start-designu,“ říká Alexander Falkenmeier, generální ředitel startu.
foto Stadler
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %