» Domů » Silniční doprava » Dopravci » Merle Schmidt-Brunn se stala finanční ředitelkou Hamburger Hochbahn

Merle Schmidt-Brunn se stala finanční ředitelkou Hamburger Hochbahn

Hambuger Hochbahn má novou finanční ředitelku. Dne 1. dubna 2023 přejde Merle Schmidt-Brunn (37) do představenstva Hamburger Hochbahn AG a 1. května 2023 převezme oddělení financí a udržitelnosti představenstva.

V této pozici vystřídá Helmuta Königa, který ke konci dubna odchází z vedení Hochbahn z důvodu věku. Schmidt-Brunnová je ve své nové pozici zodpovědná také za nákup, informační management (IT), právo a nemovitosti. Merle Schmidt-Brunnová pochází z Hapag-Lloyd, kde je v současnosti vrchní ředitelkou pro finanční analýzy. Vystudovala obchodní matematiku, narodila se v Hamburku a studovala finanční a obchodní matematiku na Univerzitě v Braunschweigu, Univerzitě Britské Kolumbie (Vancouver/Kanada) a Universidad de la Laguna (Španělsko). Po dokončení studií nejprve pracovala pro Generali Lebensversicherung AG, poté přešla do poradenské společnosti Roland Berger a v roce 2015 nastoupila do Hapag-Lloyd.

Foto Hochbahn

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes