24/07/2021

Lufthansa zvyšuje počet letů do Indie z Mnichova a Frankfurtu

Stránka navštívena: 325
0 0
2 min read
Lufthansa

Lufthansa

Stránka navštívena: 326
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 11 Sekund

Lufthansa bude v září provozovat 160 letů do tří měst v Indii. Národní dopravce Německa získal příslušná povolení k přepravě cestujících do jedné z největších zemí v jižní Asii.

O dva měsíce dříve umožnila Indie jedné z největších leteckých společností na starém kontinentě létat s cestujícími, kteří cestovali pouze do Německa. Nyní to můžou oběma směry.

Lufthansa v srpnu provozovala celkem 40 letů z Německa do Indie. Poptávka však byla tak vysoká, že se dopravce z Rýna rozhodl v tomto směru zvýšit svoji nabídku. To také usnadní tranzitní lety do Severní Ameriky z největších uzlů ve Frankfurtu a Mnichově.

Hlavní centrum Hesenska bude od září nabízet pět letů týdně do Nového Dillí, Bombaje a Bangalore. Z největšího střediska v Bavorsku bude zase možné se cestovat do Nového Dillí se stejnou frekvencí. Celkem tak bude k dispozici celkem 160 letů mezi Německem a Indií, což znamená více než dvojnásobné zvýšení oproti srpnovému letovému řádu do těchto destinací v jižní Asii.
Indie se stala velmi důležitým trhem pro Lufthansu a jeden z největších evropských dopravců pravděpodobně bude udržovat velký počet letů do této země po delší dobu, kde po zrušení blokád a omezení již není karanténa potřebná, přestože v současné době má nejvyšší denní infekce COVID-19 na světě. Německý národní dopravce však nabízí cestujícím rychlé testy na mnichovských a frankfurtských letištích, aby bylo možné získat výsledky během několika hodin. To zajišťuje rychlejší izolaci roznašečů koronavirů od ostatních cestujících.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář