Domů / Železnice / Kvůli zpoždění na železnic: Unie vyzývá k posílení práv cestujících

Kvůli zpoždění na železnic: Unie vyzývá k posílení práv cestujících

© Deutsche Bahn AG / Oliver Lang

© Deutsche Bahn AG / Oliver Lang

S ohledem na problémy během mistrovství Evropy ve fotbale požaduje parlamentní skupina Unie v Bundestagu zlepšení práv cestujících pro zákazníky Deutsche Bahn.

„Velké potíže, s nimiž se mnozí fotbaloví fanoušci v současné době potýkají s vlakem na mistrovství Evropy, opět volají po posílení zákaznických práv,“ řekl pro Rheinische Post (střední vydání) místopředseda parlamentní skupiny Steffen Bilger (CDU) .

Foto Deutsche Bahn AG / Oliver Lang
Foto Deutsche Bahn AG / Oliver Lang

„Důležitým bodem jsou otravné a neustále se zvyšující náklady na rezervaci.“ Je proto zcela „nepochopitelné, že je zákazníci železnice musí pracně stíhat, pokud vlak vůbec nejel nebo musel být kvůli velkému zpoždění zvolen jiný spoj.“ .“ Bilger pokračoval: „Až budou peníze, bude mistrovství Evropy dávno za námi. Místo toho je potřeba automatické vrácení peněz.“

Označeno:

Zanechat komentář

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 371 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

Transport Minutes ®
Přehled ochrany osobních údajů

Tyto webové stránky používají soubory cookies, abychom vám mohli poskytnout co nejlepší uživatelský zážitek. Informace o souborech cookie se ukládají ve vašem prohlížeči a plní funkce, jako je rozpoznání, když se na naše webové stránky vrátíte, a pomáhají našemu týmu pochopit, které části webových stránek považujete za nejzajímavější a nejužitečnější.