Kia Europe zakládá Evropský úřad pro bezpečnost automobilů (EASO)

Společnost Kia Europe založila Evropský úřad pro bezpečnost automobilů (EASO). Toto nové oddělení, které zahájilo činnost 1. února, bude zahrnovat a řídit veškeré úsilí společnosti Kia Europe v oblasti bezpečnosti zákazníků, čímž se zvýší komplexní přístup společnosti Kia.

Reklamy

Mezi klíčové úkoly nového oddělení patří sledování a řízení bezpečnostních trendů prostřednictvím dat a sociálních médií, posuzování bezpečnostních problémů a přímá komunikace s “Korejským úřadem pro bezpečnost automobilů” (KASO) společnosti Kia i s úřady za účelem zahájení a realizace možných opatření.

“Evropská kancelář automobilové bezpečnosti Kia upřednostňuje především bezpečnost a zaměřuje se na ochranu našich zákazníků a okolí na evropských silnicích,” uvedl Marc Hedrich, prezident a generální ředitel společnosti Kia Europe. “Symbolizuje neochvějný závazek společnosti Kia nejen splnit, ale i překonat bezpečnostní očekávání našich vážených zákazníků.”

Zřízení Evropské kanceláře pro bezpečnost automobilů je vyvrcholením dlouhodobého závazku společnosti Kia k bezpečnosti zákazníků. Jako taková je nyní nástupcem oddělení kvality organizace, z něhož se vyvinula.

“Evropská kancelář pro bezpečnost automobilů je postavena na základním principu: Lidé jsou naším nejdůležitějším a nejcennějším aktivem a jejich bezpečnost je naší nejvyšší prioritou. Posunutím orientace na zákazníka na další úroveň zajistíme nejen nejvyšší bezpečnostní standardy našich vozidel, ale také podpoříme kulturu, v níž je každý zaměstnanec vyslancem bezpečnosti zákazníků,” řekl Marc Hedrich.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém