Jela se dvěma promilemi. Zbourala zábradlí v Senci

Ve čtvrtek krátce po půlnoci byla přivolána Policie z Okresního ředitelství PZ v Senci vyslána na Pezinskou ulici, kde se nacházelo poškozené motorové vozidlo, ve kterém se nacházela řidička, která jevila známky požití alkoholu.

Reklamy
Policisté po příjezdu na místo zjistili, že 34letá řidička vozidla zn. Škoda měla během průjezdu Svatoplukovou ulicí vyjet levou částí vozidla na ostrůvek, na kterém měla poškodit dopravní značení. Následně měla v jízdě pokračovat dál přes kruhový objezd, při jehož výjezdu měla vyjet mimo silnici a narazit do železného zábradlí. Ani předchozí dva nárazy ji neměly odradit v jízdě, a proto pokračovala dál. Nakonec však zůstala stát přibližně po sto metrech od posledního nárazu, přičemž opět mimo silnici, odkud se snažila odejít. Její snahu odejít překazil až příchod policejní hlídky.
V rámci prvotních úkonech na místě policisté provedli u řidičky dechovou zkoušku, která měla pozitivní výsledek 2 promile. 34letá řidička byla omezena na osobní svobodě, a následně jí bylo vzneseno obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky. Obviněná byla umístěna do cely policejního zajištění v Senci. Hrozí ji zákaz řízení a pokuta až 3 tisíce euro, nebo vězení až na tři roky. 
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading