Islandair rozšiřuje svou síť o novou destinaci v Pittsburghu a obnovuje lety do Halifaxu

Islandair nabídne lety do více než 50 destinací, se třemi spojovacími huby během dne a denně lety do 28 destinací v Evropě a Severní Americe, s více než jedním letem denně do 19 destinací. Halifax a Pittsburgh jsou novými destinacemi v létě 2024 a četnost se zvýší na řadu destinací. Zvýšená konektivita nabídne 800 různých spojů a mnohem více prostřednictvím dohod codeshare s ostatními leteckými společnostmi. Očekává se, že v roce 2024 se dostupné sedadlové kilometry (ASK) zvýší nejméně o 10 % oproti předchozímu roku.
Tři letouny Boeing 737 MAX 8 budou přidány do flotily Islandair v roce 2024. Letový park společnosti bude poté tvořit 42 letadel, konkrétně 21 Boeing 737 MAX.

Halifax a Pittsburg nové destinace v Severní Americe

Islandair poprvé nabídne lety do Pittsburghu, dvanácté destinace společnosti ve Spojených státech. Se čtyřmi lety týdně bude letový řád nabízen od 16. května do konce října 2024. Pittsburgh je druhé největší město Pensylvánie.
  • FI831 Reykjavík 16:55 – Pittsburgh 19:20
  • FI830 Pittsburgh 20:30 – Reykjavík 06:25
Po několikaleté pauze se restartují lety do Halifaxu, tři lety týdně od 31. května do poloviny října 2024.
  • FI607 Reykjavík 18:35 – Halifax 20:30
  • FI606 Halifax 21:30 – Reykjavík 04:45
Bogi Nils Bogason, generální ředitel Icelandair: „Představujeme ambiciózní letový řád na příští léto a největší v historii společnosti. Náš vozový park se stále rozrůstá a příští rok přidáme tři nové, efektivní a ekologické Boeing 737 MAX. Jsme velmi rádi, že přidáváme dvě nové destinace v Severní Americe a výrazně zvyšujeme četnost dalších destinací na Severoamerickém trhu byl velmi silný. Američané jsou nyní největší skupinou turistů na Islandu. Náš zkušený tým, komplexní prodejní infrastruktura a silná mezinárodní značka, spolu s cennými dohodami o spolupráci s ostatními leteckými společnostmi, nám umožňují pokračovat v posouvání a využívání příležitostí, které vidíme v této výjimečné oblasti.„
foto Icelandair
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Islandair rozšiřuje svou síť o novou destinaci v Pittsburghu a obnovuje lety do Halifaxu

  1. Islandair rozšiřuje svou síť o novou destinaci v Pittsburghu a obnovuje lety do Halifaxu – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 04/11/2023 at 08:17

    […] Continue reading Islandair rozšiřuje svou síť o novou destinaci v Pittsburghu a obnovuje lety do… […]

Comments are closed.

%d