Huawei oficiálně představil řešení Future Railway Mobile Communication System (FRMCS) na InnoTrans 2022 a 9. Huawei Global Rail Summit v Berlíně.

Společnost uvedla, že je to výsledek více než dvou desetiletí výzkumu a zkušeností s nasazením ICT v železničním průmyslu. FRMCS bude podporovat dalekosáhlou digitální transformaci, zajišťovat bezpečnost a zlepšovat efektivitu podporou služeb, jako je řízení lokomotiv a provozního stavu a zlepšená prognóza poruch. „Železniční průmysl se nyní nachází v kritické fázi digitální transformace, ve které jsou požadavky na bezdrátové komunikační systémy mezi vlaky a zeměmi vyšší než kdy jindy,“ řekl Li Jie, prezident Huawei Enterprise Wireless Domain.

FRMCS společnosti Huawei dokáže tyto potřeby splnit integrací technologií Huawei 4G a 5G. Zákazníkům železnice může pomoci vybudovat vysoce spolehlivé, na budoucnost připravené širokopásmové bezdrátové širokopásmové sítě vlak-pevnina, které jsou bezpečné, spolehlivé, konvergované, zjednodušené a dlouhodobě se vyvíjející. Během InnoTrans 2022 vedl Nick Kingsley, výkonný redaktor Railway Gazette Group, rozhovor se Stevenem Xiongem, CTO v železničním průmyslu, Huawei EBG.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

By redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém