Domů / Železnice / Hrozba bombou obchází Rakouská nádraží

Hrozba bombou obchází Rakouská nádraží

foto redakce

foto redakce

Téměř každý den hrozí bomba: několik vlakových nádraží ve velkých rakouských městech muselo být v posledních dnech uzavřeno. Vyšetřují to státní orgány.

foto redakce
foto redakce

Několik rakouských nádraží muselo být v minulých dnech dočasně uzavřeno kvůli bombovým hrozbám. Výhrůžné e-maily byly velmi podobné, řekl agentuře dpa mluvčí dolnorakouské policie. Nápadné je i to, že dosud byla zasažena vlaková nádraží v hlavních městech států. „Bereme obavy velmi vážně,“ zdůraznil mluvčí. Naposledy bylo tento čtvrtek ve velkém obehnáno vlakové nádraží Bregenz.

Pölten, Salzburg a Klagenfurt byly dříve postiženy ve středu večer, Linc hlavní nádraží v úterý a Graz hlavní nádraží v pondělí. Všechny museli být na několik hodin uzavřeni. Na všech místech policie obdržela e-mailem výhrůžky, že na příslušném nádraží mohou být odpálena výbušná zařízení. Do vyšetřování se nyní zapojily rakouské orgány ochrany ústavy.

Vzhledem k tomu, že nebylo možné vyloučit nebezpečí pro lidi, byla dočasně zastavena vlaková doprava a prostory nádraží byly na několik hodin uzavřeny. Dosud nebyly nalezeny žádné nebezpečné předměty. Státní železniční společnost ÖBB nechtěla věc komentovat.

Označeno:
0 0 hlasy
Article Rating
Subscribe
Upozornit na
guest

0 Komentáře
Nejnovější
Nejstarší Most Voted

Social Icons

Pracovní pozice
kategorie práce
Typ práce
Město
 

Události

VAN&Truck Show Přerov
24 Čvc 26
Přerov
21 Srp
11 Zář
11 Zář 26
Luhačovice
13 Zář
13 Zář 26
Kroměříž
15 Zář
15 Zář 26
Paris

Přihlaste se k odběru webu e-mailem

Zadejte svou e-mailovou adresu pro odběr tohoto blogu a zasílání upozornění na nové příspěvky e-mailem.

Připojte se k 371 dalším odběratelům

Sledujte nás na sítích

Reklamy
 

Zjistěte více z Transport Minutes ®

Přihlaste se k odběru a pokračujte ve čtení. Získáte přístup k úplnému archivu.

Pokračovat ve čtení

0
Would love your thoughts, please comment.x