iVT Expo – odborné veřejnosti

Datum konání

28/06/2023 - 29/06/2023    
10:00 - 16:00

Místo

Messe Köln am Main
Messeplatz 1, Köln, 50679

Event Type

iVT Expo je mezinárodní veletrh, který představuje pouze nejnovější komponenty, dodavatele a technologie nové generace. Kompletní vozidla nebudou vystavena. IVT Expo se zaměřuje výhradně na komponenty, služby a technologie z Evropy a celého světa, které budou použity v příští generaci průmyslových vozidel.

Návštěvníci iVT Expo zažijí: všechny nejnovější materiály a materiály, nové technologie motorů, včetně elektromotorů a hybridních aplikací, nové řídicí systémy, senzory, testovací a ověřovací služby a technologie, od zkušebních stolic na odolnost až po technologie pro EMC a nedestruktivní testování, vybavení kabiny, technologie pro operátory. Vozidla bez řidiče, inovativní nápady, které pomáhají výrobcům průmyslových vozidel v konečném důsledku zlepšit design produktu, efektivitu a tím i prodej – vše pod jednou střechou!

Kategorie vozidel zastoupené na iVT Expo sahají od terénních nakladačů, těžebních zařízení a rypadel až po traktory, jeřáby a paletové vozíky. Stručně řečeno: Představeny jsou technologie a služby pro každý typ průmyslového vozidla.

Kromě toho se bude konat placená technická konference, která bude zahrnovat streamy na následující témata: autonomní technologie pro průmyslová vozidla, elektrická a hybridní technologie pro průmyslová vozidla, stejně jako design kabiny, ovládání, ergonomie a HMI. Více než 80 odborníků bude diskutovat o zásadních trendech, které budou utvářet budoucí vývoj vozidel.

Veletrh není přístupný veřejnosti. Účast je zcela zdarma. Zaregistrujte se nyní a získejte vstupenku zdarma.

Next Post

For models & creative 2023

28/06/2023 - 29/06/2023 @ 10:00 - 16:00 - iVT Expo je mezinárodní veletrh, který představuje pouze nejnovější komponenty, dodavatele a technologie nové generace. Kompletní vozidla nebudou vystavena. IVT Expo se zaměřuje výhradně na komponenty, služby a technologie z Evropy a celého světa, které budou použity v příští generaci průmyslových vozidel. Návštěvníci iVT Expo zažijí: všechny nejnovější materiály a materiály, nové technologie motorů, včetně elektromotorů [...]