» Domů » Železnice » Erfurter Bahn dostalo smlouvu na osm regionálních linek

Erfurter Bahn dostalo smlouvu na osm regionálních linek

Erfurter Bahn bude i nadále jezdit na trasách, které provozuje ve východním Durynsku, severovýchodním Bavorsku, Sasku a Sasku-Anhaltsku.

Společnost získala zakázku na dopravní služby na třetí největší durynské síti linek, oznámilo v pondělí v Erfurtu ministerstvo infrastruktury. Přepravní smlouva pokrývá 4,56 vlak km ročně, z toho 3,15 milionu v Durynsku. K sedmi linkám provozovaným Erfurter Bahn pod označením Elster-Saale-Bahn v budoucnu přibude regionální vlak Zeitz-Weißenfels. To je v současné době stále pod záštitou GŘ Regio.

Smlouva začíná se změnou jízdního řádu v prosinci 2024 a má platnost dvanáct let. Smlouva byla spojena s větším personálem a lepším vybavením ve vlacích, uvedlo. Vozidla by v budoucnu musela být klimatizovaná a měla by mít systém automatického počítání cestujících, WLAN a videokamery, aby bylo zajištěno, že cestující budou mít vždy vysoký pocit bezpečí. Durynsko jako hlavní klient zadal síť východního Durynska po celém Německu. Výběrové řízení bylo provedeno společně s Bavorskou železniční společností (BEG), Nahverkehrsservice Sachsen-Anhalt GmbH (NASA), Zweckverband für den Nahverkehr Leipzig (ZVNL) a Zweckverbandes místní MHD Vogtland (ZVV).

Foto Erfurter Bahn

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes