» Domů » Letecká doprava » Emirates znovu otevírá svůj First Class Lounge v Dubaji

Emirates znovu otevírá svůj First Class Lounge v Dubaji

Emirates znovu otevřela svůj First Class Lounge v hale B na letišti v Dubaji (DXB). To umožní obsloužit rostoucí počet prémiových zákazníků, kteří cestují Emirates. Mezinárodní cestování je umožněno uvolněním omezení a zavedením bezpečnostních protokolů, které mají sloužit rostoucímu počtu trhů po celém světě, které se znovu otevřeli cestování.

Společnost Emirates bude i nadále provozovat Business Class Lounge v hale Concourse B, která byla otevřena v červenci 2020 pro cestující First a Business Class a cestující spolupracujících Skywards.

Díky zavedeným komplexním bezpečnostním protokolům si zákazníci mohou užít celou řadu salonkových služeb Emirates First Class, včetně: bezplatného ošetření obličeje v Timeless Spa, bezplatných služeb v Shoeshine od pana Cobblera, čtyř legendárních šampaňských v Moet a Chandon, speciálních nabídek v luxusním Obchod s vínem a lihovinami Le Clos a omezené edice čajových směsí Dilmah.

Znovu otevřený salonek Emirates First Class také nabízí svěží a prostorné posezení v jídelně, salonku a společných prostorách. Kromě rozsáhlého výběru kvalitních vín, lihovin a koktejlů si mohou cestující Emirates First Class pochutnat na zcela novém menu s více než 55 jednotlivými pokrmy pečlivě připravenými kuchaři Emirates Flight Catering. Nabídka Emirates First Class Lounge odráží nejnovější trendy v oblasti potravin se zpětnou vazbu od zákazníků, s řadou lahodných veganských, bezlepkových a dalších zdravých možností, stejně jako kulinářské speciality, jako je grilovaný hamburger wagyu, 72 hodinová hovězí žebra, foie gras terina, svíčková Black Angus, stejně jako tradiční emirátská snídaně.
V salonku pro zákazníky přicházející z různých časových pásem se podává snídaně a oběd 24 hodin denně. Nabídka zahrnuje také široký výběr osvěžující zmrzliny a nealkoholických koktejlů.

Znovu otevření salonků Emirates First Class v hale Concourse B je dalším krokem v bezpečném spuštění exkluzivních pozemních služeb pro prémiové zákazníky. Kromě salonku v Dubaji zahrnuje také službu soukromých řidičů v 70 městech, stejně jako salonky Emirates v Káhiře, New Yorku (JFK), Manchesteru, Bostonu, Miláně a Los Angeles.

Admin
Author: Admin


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes