11/05/2021

Emirates znovu otevírá své salonky po celém světě

Stránka navštívena: 147
0 0
2 min read
Stránka navštívena: 148
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 30 Sekund

Emirates znovu otevírá své salonky po celém světě, počínaje salonky Emirates na mezinárodním letišti v Káhiře. V nadcházejících týdnech se zákazníci této letecké společnosti budou moci vrátit do salonkových služeb Emirates jinde, včetně newyorského letiště JFK a letiště v Manchesteru.

Letecké společnosti upravily svoji nabídku salonků a zavedly další zdravotní a bezpečnostní opatření. Nové protokoly budou platit v každém showroomu. 

Nabídka bufetu bude změněna na službu a la carte s bezkontaktním menu aktivovaným QR kódem. Po celý den bude personál po odchodu zákazníků dezinfikovat každé místo a stůl. Kromě toho bude salon pravidelně asanován a fumigován.

Všichni zaměstnanci salonku budou nosit masky a v celém salonku budou zavedeny distanční protokoly. Počet sedadel se sníží na polovinu, protože každý druhý gauč zůstane volný. K zajištění bezpečnosti potravin budou kuchaři nosit masky, rukavice a osobní ochranné prostředky (OOP). Z důvodu minimalizace rizika kontaminace nebudou noviny, časopisy a další materiály pro čtení k dispozici v papírové podobě.

Salónek Emirates v hale B na dubajském mezinárodním letišti je také otevřen a znovu provozován s vyhrazeným prostorem první třídy. V posledních měsících zavedla společnost Emirates služby, které mají zákazníkům zajistit bezpečné a bezproblémové využívání letiště. Integrovaná biometrická dráha na mezinárodním letišti v Dubaji je nejnovější z řady iniciativ společnosti Emirates, které zákazníkům umožňují přejít od odbavení k nástupu pouze na základě rozpoznávání obličeje.

Společnost Emirates pokračuje v postupném obnovování svých stěžejních služeb po důkladném přezkoumání a pečlivých změnách v nabídce, aby zajistila zdraví a bezpečnost zákazníků a zaměstnanců.
Slavný palubní salonek a sprcha A380 také obnovil provoz a jedinečná kulinářská nabídka společnosti Emirates se vrátila k přísným hygienickým protokolům.

Zákazníci Emirates mohou cestovat s klidem díky flexibilním možnostem rezervace dopravce a nově zavedenému pojištění COVID-19. Společnost Emirates také implementovala komplexní soubor opatření v každé fázi cesty k zajištění bezpečnosti svých zákazníků a zaměstnanců.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Napsat komentář