Emirates SkyCargo zahajuje přímé host-to-host spojení s Kuehne+Nagel

Nákladní divize Emirates SkyCargo, která poskytuje přímý přístup ke svým špičkovým produktům a službám v rámci své rozsáhlé globální sítě, je nyní dostupná v interním rezervačním systému společnosti Kuehne+Nagel. Emirates SkyCargo tak poprvé zpřístupnila své služby prostřednictvím portálu vlastněného speditéry. Tato strategie tak dále zvyšuje prvotřídní úroveň zákaznických služeb této letecké společnosti.

Toto přímé propojení zjednodušuje agentům společnosti Kuehne+Nagel cestu k rezervaci a poskytuje přístup k letovým řádům, sazbám a dostupné kapacitě letecké společnosti v reálném čase. Toto spojení bylo nejprve spuštěno ve Švýcarsku a Rakousku a do konce roku se otevře uživatelům ve vybraných zemích Evropy, Ameriky, Afriky, Asie a Oceánie.

„Partnerství Kuehne+Nagel a Emirates SkyCargo je důkazem naší dlouhodobé strategie digitalizace, jejímž cílem je zlepšit zákaznickou zkušenost, zefektivnit provoz a zvýšit efektivitu. Vytvořením přímých cest pro zákazníky můžeme optimalizovat proces rezervace a posílit naše vztahy v celém logistickém ekosystému,“ řekl Nabil Sultan, senior viceprezident divize Emirates SkyCargo.

Zpočátku bude služba dostupná pro běžný náklad, v blízké budoucnosti bude možné přidat i další špičková produktová řešení společnosti Emirates SkyCargo.

Foto Emirates

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Emirates SkyCargo zahajuje přímé host-to-host spojení s Kuehne+Nagel

  1. Emirates SkyCargo zahajuje přímé host-to-host spojení s Kuehne+Nagel – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 22/10/2023 at 15:15

    […] Continue reading Emirates SkyCargo zahajuje přímé host-to-host spojení s Kuehne+Nagel at Transpo… […]

Comments are closed.

%d