Zákazníci společnosti Emirates SkyCargo mohou nyní snadno vyhledávat a rezervovat mezilinkovou nákladní přepravu do hlavních kanadských destinací.  Jedná se o Toronto, Montreal, Vancouver a Calgary na letech společnosti Air Canada, a to přes klíčové evropské brány obsluhované společností Emirates.

Vylepšené možnosti online rezervací, které jsou nyní v provozu, umožňují zákazníkům Emirates SkyCargo rezervovat zásilky, jež budou cestovat na letech Air Canada Cargo na základě mezilinkové rezervace prostřednictvím služeb e-SkyCargo, WebCargo a Cargowise. V nadcházejících týdnech bude společnost Air Canada Cargo pracovat na zavedení podobných možností přímých rezervací také pro své zákazníky, aby tak měli snadnější přístup k zásilkám přepravovaných na letech Emirates v rámci její celé globální sítě.

„Máme radost, že můžeme spojit naše síly s Air Canada Cargo a nabídnout tak rozšířený přístup do více kanadských destinací přes naše evropské brány v rámci online rezervace. S Air Canada budeme nadále úzce spolupracovat na zajištění hladkých přestupů a návazných letů, aby náklad dorazil vždy včas a ve výborném stavu,“ řekl Nabil Sultan, senior viceprezident divize Emirates SkyCargo.

„Tato dohoda bude přínosem pro řadu našich zákazníků, zejména z oblastí Západní Asie, Blízkého východu a Afriky, kteří chtějí přepravovat zemědělskou techniku, stroje, součásti letadel, ale i zboží podléhající rychlé zkáze a další zboží směřující do Kanady a dalších míst v Severní Americe,“ dodal Nabil Sultan.

Dohoda navazuje na memorandum o porozumění podepsané v únoru mezi oběma leteckými společnostmi s cílem poskytnout zákazníkům ještě více výhod v oblasti letecké nákladní dopravy po celém světě. Je také součástí širšího strategického obchodního partnerství mezi Emirates a Air Canada oznámeného v minulém roce.

Partnerství rozšiřuje působnost Emirates SkyCargo ve více než 60 městech v Kanadě a ve více než 150 městech na pěti kontinentech prostřednictvím flotily nákladních letadel Boeing 767 společnosti Air Canada Cargo a nákladní kapacity na pravidelných osobních letech společnosti Air Canada. Ta má na oplátku přístup k distribuční síti Emirates SkyCargo s vysokou frekvencí letů prostřednictvím nákladní kapacity pravidelných osobních letů společnosti Emirates do více než 150 destinací po celém světě, jakož i k dodatečné kapacitě, kterou nabízí 11 nákladních letadel, jež jsou součástí flotily společnosti Emirates.

Emirates a Air Canada poprvé oznámily své globální partnerství v roce 2022. Kromě této nejnovější dohody v oblasti nákladní přepravy letecké společnosti nedávno podepsaly také codesharové partnerství v rámci sdílených linek osobní přepravy, ta pokrývá 46 destinací v Severní Americe, na Blízkém východě, v Asii a Africe. Obě společnosti rovněž zavedly výhody společného věrnostního programu pro členy programů Skywards a Aeroplan, kteří mohou získávat a využívat míle a body na letech provozovaných společnostmi Emirates, respektive Air Canada.

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

By redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

One thought on “Emirates SkyCargo a Air Canada posilují nákladní mezilinkovou dohodu”

Comments are closed.