» Domů » Letecká doprava » Emirates rozšiřuje asijskou síť o Tokyjskou Hanedu

Emirates rozšiřuje asijskou síť o Tokyjskou Hanedu

Emirates Boeing 777-300ER

Od 2. dubna 2023 spustí společnost Emirates lety na trase Tokio–Haneda, čímž obnoví svou japonskou síť a poskytne cestujícím do jedné z nejvýznamnějších ekonomik a destinací regionu ještě větší výběr a flexibilitu.

Let EK312 provozovaný jedním z nejnovějších letounů Boeing 777 společnosti Emirates „Game Changer“, bude odlétat z Dubaje v 7:50 hodin a do Hanedy přiletí ve 22:35 hodin. Zpáteční let EK313 bude z Hanedy odlétat v 00:05 hodin a do Dubaje přiletí v 06:20 hodin. Všechny časy jsou místní.*

Obnovení letu dokazuje kontinuální podporu společnosti Emirates oživení japonského cestovního ruchu po pandemii a zároveň uspokojuje rostoucí poptávku po mezinárodních cestách a zvyšující se příchozí dopravě z klíčových trhů v rámci její globální sítě. Návrat Emirates na letiště Haneda posílí vedle každodenní linky A380 do Tokia–Narity a každodenní linky Boeingu 777 do Ósaky provoz letecké společnosti na tomto trhu.

Od zahájení provozu této linky v roce 2013 až do vypuknutí pandemie byla Haneda vždy jedním z klíčových bodů obchodní a turistické sítě společnosti Emirates. Aerolinka je i nadále odhodlána podporovat zrychlený růst a oživení Japonska a nedávno oslavila 20 let provozu do Ósaky – druhého největšího metropolitního města v zemi po Tokiu. Společnost Emirates nabízí cestujícím také spojení do dalších 26 měst v Japonsku a 10 regionálních bodů přes Tokio a Ósaku, a to díky codesharovému partnerství se společností Japan Airlines.

Letenky lze rezervovat na webu emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím cestovních kanceláří. Cestujícím se také doporučuje, aby si zkontrolovali aktuální požadavky na vstup do této země.

interier v Boeingu 777-300ER spol. Emirates, foto Emirates

Po přidání linky Tokio–Haneda se celosvětová síť společnosti Emirates rozroste na 141 míst na 6 kontinentech, včetně 10 destinací určených pouze pro nákladní dopravu. Společnost Emirates v současné době provozuje svá nejnovější letadla Boeing 777-300ER „Game Changer“ vybavená plně uzavřenými apartmány ve First Class na trasách do Bruselu, Ženevy, Nice, Londýna Stanstedu, Frankfurtu a Curychu.

Nejnovější letadla Boeing 777 společnosti Emirates jsou vybavena ergonomicky navrženými sedadly, modernizací za několik milionů dolarů a nejnovější verzí systému palubní zábavy ice ve všech letových třídách. Soukromá apartmá Boeingu 777 společnosti Emirates, který „mění pravidla hry“,  jsou navržena s důrazem na výjimečné pohodlí zákazníků a maximální soukromí, jsou vybavena posuvnými dveřmi od podlahy ke stropu a ultra moderními designovými prvky na pozadí příjemných odstínů šedé barvy. Prostorná, plně uzavřená soukromá apartmá, z nichž každé nabízí až 40 čtverečních metrů osobního prostoru, jsou uspořádána v konfiguraci 1-1-1, celkem je tedy k dispozici šest apartmánů.

Kromě letiště Tokio–Narita je vlajková loď aerolinek A380 nasazována do 40 dalších destinací, mimo jiné do Londýna Heathrow, Aucklandu, Kuala Lumpuru a Houstonu.

Cestující letící se společností Emirates si mohou vychutnat nejlepší zážitky v oblacích díky bezkonkurenčnímu kulinářskému konceptu, regionálně inspirovaným vícechodovým menu vyvinutým týmem oceňovaných šéfkuchařů a doplněným širokým výběrem prémiových nápojů. Zákazníci si mohou zarelaxovat u více než 5 000 kanálů pečlivě vybraného globálního zábavního obsahu s filmy, televizními pořady, hudbou, podcasty, hrami, audioknihami a dalšími tituly díky oceňovanému systému palubní zábavy ice.

*V období od 2. června 2023 do 1. října 2023 – let EK313, který odlétá z Hanedy v 00:05 hodin, přiletí do Dubaje v 5:50 hodin.

Foto Emirates

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes