Emirates A380 bude od listopadu létat do Sydney a v plánu je také návrat linky do Adelaide

Letecká společnost Emirates, která pokračuje ve svém závazku poskytovat zákazníkům co nejlepší přístup ke své letecké síti, oznámila modernizaci svých služeb na lince do Sydney prostřednictvím letounů A380, které budou dostupné na všech linkách do této australské destinace. Aerolinka tak od 4. listopadu vyčlení na této trase o téměř 2 tisíce míst týdně více.

Emirates A380 v konfiguraci tří letových tříd s 489 sedadly nahradí Boeing 777-300ER, který je v současnosti nasazován na linkách EK 416 a 417. Každý zpáteční let zvýší počet míst denně o více než 260 a rozšiřuje tak možnosti přestupů do a z Dubaje, včetně globálního přístupu do oblíbených destinací v Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Třetí linka A380 doplní další dva lety na palubě A380 na trase do Sydney, které jsou nabízeny v konfiguraci čtyř letových tříd, včetně nejnovější třídy Premium Economy.

Emirates v současné době provozuje 63 letů týdně do Austrálie a nabízí téměř 56 tisíc míst do a ze čtyř hlavních leteckých bran. Do Melbourne a Sydney létá třikrát denně, do Brisbane dvakrát denně a do Perthu provozuje letecká společnost denně také linku se svou vlajkovou lodí A380. Emirates rovněž znovu zahajuje lety z Melbourne do Singapuru, a kromě toho nabízí cestujícím letecká spojení mezi Sydney a Christchurchem, která cestujícím nabízí možnost vyzkoušet si služby A380 na linkách mezi Austrálii a Novým Zélandem.

Návrat do Adelaide

Nasazení Airbusu A350 v létě 2024 usnadní další rozšiřování globální letecké sítě Emirates tím, že umožní rozšíření její flotily a uvolní více letadel Emirates pro lety na dlouhé vzdálenosti do míst, jako je Adelaide. Letecká společnost vede s letištěm v Adelaide intenzivní jednání o obnovení provozu bez přestupů v rámci svého závazku znovu připojit ke své síti cestující ze všech koutů Austrálie.

Společnost Emirates pokračuje v posilování provozu své vlajkové lodi A380, aby uspokojila stále rostoucí poptávku po cestování po celém světě. V současné době létá se svým vlajkovým letounem A380 do více než 50 destinací a v následujících měsících přibudou další města.

Letenky lze rezervovat na emirates.com, v aplikaci Emirates App nebo prostřednictvím partnerských cestovních kanceláří.

Foto Emirates

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Emirates A380 bude od listopadu létat do Sydney a v plánu je také návrat linky do Adelaide

  1. Emirates A380 bude od listopadu létat do Sydney a v plánu je také návrat linky do Adelaide – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 14/09/2023 at 16:16

    […] Continue reading Emirates A380 bude od listopadu létat do Sydney a v plánu je také návrat linky … […]

Comments are closed.

%d