• 07/07/2022 06:33

Eindhoven: Letiště získá novou bezpečnostní zónu a odbavovací body

ByAdmin

Pro 11, 2020 ,
Stránka navštívena: 407
0 0
Doba čtení příspěvku:57 Sekund

Eindhovenské letiště zmodernizuje svou bezpečnostní zónu a získá odbavovací body a odbavovací místa pro zdravotně postižené cestující, oznámilo oficiální oznámení.

Nová bezpečnostní zóna nizozemského přístavu se již přestavuje. Oblast bude obohacena o jasně rozeznatelný vchod a světlé a příjemné prostředí. Než cestující vstoupí do bezpečnostní zóny, projdou předběžným skenováním, které zlepší fungování celého letiště. Dokončení prací v této oblasti přístavu je plánováno na březen.

Letiště obsluhující město v Brabantu bude mít také šest odbavovacích míst, kde si cestující budou moci vybrat své místo v letadle nebo vytisknout palubní vstupenku. Zpočátku budou moci tyto služby využívat pouze cestující Transavia a TUI. Všem cestujícím budou okamžitě nabídnuty samoobslužné zavazadlové kiosky.

Bylo optimalizováno místo služby pro cestující se zdravotním postižením. Zvětšený prostor usnadňuje cestujícím, kteří používají invalidní vozíky, a osobám, které je doprovázejí, pohyb. Kromě toho byly modernizovány a pozastaveny dvě letové informační obrazovky. Také došlo ke změně označení, což z něj činí jasně rozpoznatelnou a snadno přístupnou zónu.

Novinkou v terminálu od hlavního vchodu bude také stravovací zařízení, které bude otevřeno v polovině prosince. Jeho průmyslový vzhled připomíná styl města Brabant.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %