» Domů » Letecká doprava » Egyptské aerolinky začali létat s biopalivem

Egyptské aerolinky začali létat s biopalivem

Společnost Egyptair je svědkem velkého úspěchu v celé své historii. Komerční let Boeing B787-9 Dreamliner je provozován s udržitelnými biopalivy z letiště Charlese de Gaulle v Paříži přímo na letiště Sharm El Sheikh, kde přepravují cestující účastnící se klimatické konference COP27 s cíli OSN v oblasti udržitelného rozvoje.
V provozu se tak stalo zcela poprvé v sobotu 5.11.2022 v historii Národní společnosti Musrraltairan. Komerční let Boeing B787-9 Dreamliner s udržitelným biopalivem z letiště Charlese DeGaule v Paříži přímo na letiště Sharm El-Sheikh a na palubě řady egyptských hostů účastnících se klimatické konference COP v souladu s cíli OSN v oblasti udržitelného rozvoje. Cílem samotné společnosti bude postupně přejít na všech letadlech, které provozuje do konce roku 2023 přejít provozně na biopaliva. Společnost chce snížit dopad CO2 o více, jak 20% do konce roku 2030. V nejbližší době chce společnost nasadit letadla s biopalivem na lety do Londýna, Kuvajtu, Dubaje, Mnichova i Frankfurtu nad Mohanem.
Foto Egyptair
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém


Warning: Undefined variable $copyright in /www/doc/www.transportminutes.eu/www/wp-content/themes/localnews/footer.php on line 58
| Design & develop by AmpleThemes