EgyptAir objednává 10 letadel Airbus A350

Zákazníci EgyptAir budou brzy létat do destinací po celém světě na palubě nového Airbusu A350-900s poté, co letecká společnost zveřejnila objednávku na 10 letadel na Dubai Airshow.
Autogramiáda proběhla na letecké show v Dubaji 2023 za přítomnosti předsedy a generálního ředitele EgyptAir, inženýra Yehia Zakaria a hlavního obchodního ředitele Airbusu a vedoucího mezinárodní organizace Christiana
„EgyptAir je klíčovým partnerem Airbusu na Blízkém východě a v Africe. Jsme nesmírně hrdí na toto partnerství zaměřené na podporu leteckého průmyslu. Naše zaměření spočívá v vylepšení naší flotily, aby se mohla objevit některá z nejmodernějších dostupných letadel,“ říká předseda EgyptAir a generální ředitel Yehia Zakaria.
Zakaria dodává: „EgyptAir uzavřela dohodu s Airbusem o pořízení 10 letadel A350-900, z nichž každá má kapacitu 340 míst. Tato letadla jsou vybavena špičkovými technologiemi a motory Rolls-Royce XWB Trent, známé svým moderním designem a snížením emisí paliva a spotřebou. Když řešíme rostoucí poptávku v naší síti, je toto letadlo optimální volbou.
„Po doručení A350-900 bude vlajkovým letadlem EGYPTAIR. Přidání nejmodernějších a nejúčinnějších letadel na světě do flotily letecké společnosti bude nápomocné při rozšíření nabídky a otevření nových příležitostí zejména v západních částech USA a na dalekém východě,“ říká Christian Scherer, hlavní obchodní úředník a vedoucí Airbus.
Foto  © EgyptAir
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “EgyptAir objednává 10 letadel Airbus A350

  1. EgyptAir objednává 10 letadel Airbus A350 – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 15/11/2023 at 16:15

    […] Continue reading EgyptAir objednává 10 letadel Airbus A350 at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d