Autor © Discover Airlines

Právě včas na start letního letového řádu 31. března 2024 Discover Airlines opět vzlétnul na krátkých a středních trasách z Mnichova. Celkem 23 různých volnočasových destinací a téměř 70 týdenních odletů je v letovém řádu letecké společnosti, která loni provozovala exkluzivně jménem Lufthansy na mnichovském uzlu. Nyní vzlétá z Terminálu 2 pod vlastním číslem letu (4Y) a v průběhu léta bude v Mnichově basovat pět Airbusů A320.
Autor © Discover Airlines

Od Kanárských ostrovů, přes četné středomořské destinace a Bodrum v Turecku. V programu jsou všechny známé prázdninová klasika. Letecká společnost létá nejčastěji na Ibizu (11x), Mallorku (9x) a Heraklion a Chania na ostrově Kréta (9x) v Řecku. Řečtí fanoušci se mohou těšit na největší výběr: s celkem jedenácti destinací a zhruba 30 letů týdně je nabídka destinací pestřejší než kdy dřív.

Reklamy
Zbrusu nová novinka v portfoliu skupiny Lufthansa: ostrov Kefalonia, který je svou všestranností insider tip na plážovou a turistickou dovolenou. Discover Airlines je také jediná letecká společnost, která nabízí přímé lety z Mnichova do Varny (Bulharsko), Marrákeše (Maroko) a Samos (Řecko). Koncem léta přibude do portfolia Hurghada v Egyptě a Funchal na ostrově Madeira v Portugalsku.
„Těšíme se, že letos v létě opět odletíme z Mnichova a rozšíříme naši přítomnost na tomto důležitém uzlu. To doplňuje nabídku skupiny Lufthansa Group v Mnichově a dává cestujícím ještě větší výběr – včetně prázdninových destinací, které dříve nebyly obsluhovány přímými lety,“ říká Bernd Bauer, generální ředitel společnosti Discover Airlines.
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading