Desetiletý zapomenutý ve vlaku – neplánovaná zastávka v Neumünsteru

Rodina zapomněla jedno ze svých pěti dětí při přestupu z jednoho vlaku do druhého ve Flensburgu.

Podle sobotních informací státní policie cestovala rodina v pátek z Dánska do Hamburku. Ve Flensburgu pak průvodčí vlaku matce řekl, že s jízdenkou nesmí pokračovat v Eurocity, ale musí jet regionálním rychlíkem. Při přestupu žena zřejmě zapomněla v Eurocity svého desetiletého syna.

Chlapec místo vystoupení zůstal sedět v rychlíku a pokračoval dál, toho si ale okamžitě všiml průvodčí. Informoval o tom federální policii. Podle informací zase nechali Eurocity neplánovaně zastavit v Neumünsteru a naopak rodinu hledali v regionálních vlacích – s úspěchem. “Desetiletý chlapec byl nadšený, když uviděl svou matku,” uvedla federální policie.

Další dítě zapomněla jeho matka v pátek v autobuse v Bádensku-Württembersku. Žena vystoupila z autobusu v Kernen im Remstal a nechala tam chlapce. Čtyřletý chlapec pokračoval v jízdě sám, než se na policii přihlásil spolujezdec, uvedl v sobotu mluvčí. Téměř současně matka pravděpodobně zavolala otci dítěte, který se přihlásil na policii. Po krátké cestě bez matky policisté chlapce na další zastávce vyzvedli a předali otci.

Foto © Státní policie

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “Desetiletý zapomenutý ve vlaku – neplánovaná zastávka v Neumünsteru

  1. Desetiletý zapomenutý ve vlaku – neplánovaná zastávka v Neumünsteru – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 06/11/2023 at 13:17

    […] Continue reading Desetiletý zapomenutý ve vlaku – neplánovaná zastávka v Neumünsteru at Tran… […]

Comments are closed.

%d