• 06/07/2022 05:58

Čtyři nové PLAY trasy v Evropě. Od května létá z Prahy na Island

Stránka navštívena: 599
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 4 Sekund

Letecká společnost PLAY zahájí příští léto v Evropě čtyři nové linky, uvedl islandský dopravce v oficiálním prohlášení.

Výrazné červená letadla PLAY se objeví v květnu v Praze v České republice a v portugalském Lisabonu. O měsíc později se skandinávský dopravce dostane také do italské Bologně a německého Stuttgartu. Všechna spojení budou dostupná z Reykjavíku, který je základnou nových leteckých společností ze severu starého kontinentu.

To nejzajímavější a nejbližší z Prahy z pohledu střední Evropy pro cestující bude provozováno dvakrát týdně. Lety do české metropole jsou naplánovány na čtvrtek a sobotu. Inaugurace tohoto spojení je naplánována na 5. května.

Aerolinky PLAY zahájily provoz v červnu 2021 . Současnou flotilu dopravce z Islandu tvoří tři airbusy A321neo. Aerolinky PLAY čekají na dodání dalších šesti letadel: pět A320neo a jedno A321neo. V současnosti letadla míří do patnácti evropských destinací, konkrétně do Alicante, Amsterdamu, Barcelony, Berlína, Kodaně, Göteborgu, Gran Canaria, Londýna, Malagy, Palmy de Mallorca, Paříže, Salcburku, Stavangeru, Trondheimu a Tenerife. V plánu jsou také dálkové lety do vybraných měst ve Spojených státech a Kanadě.
Čtyři nové destinace posílí jízdní řád PLAY a otevřou Island ještě většímu počtu cestujících Evropanů. Jsme přesvědčeni, že nové destinace urychlí náš rozvoj a lety z těchto měst na Island se stanou oblíbenými mezi obyvateli Boloně, Lisabonu, Prahy a Stuttgartu – zdůraznil Birgir Jónsson, prezident PLAY. 
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %