• 07/07/2022 07:17

Condor: tři nové cesty na Baleárské ostrovy. Z Vídně čtyřikrát týdně

Stránka navštívena: 1603
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 1 Sekund

Condor zahájí v letní sezóně 2022 tři nové linky do Palma de Mallorca. Na španělské Baleáry bude snazší dostat se z Vídně, Norimberku a Friedrichshafenu – oznámil dopravce z Německa v oficiálním oznámení.

Spojení mezi Palmou de Mallorca a rakouskou metropolí bude provozováno čtyřikrát týdně, a to v pondělí, středu, pátek a neděli. Lety do Norimberku jsou naplánovány denně. Na druhou stranu třikrát týdně, v úterý, čtvrtek a sobotu, bude možné letět do Friedrichshafenu.

Zvýšením počtu linek na Baleárské ostrovy reagujeme na silnou poptávku ze strany touroperátorů, cestovních kanceláří a individuálních cestujících. Tolik spojení z Palma de Mallorca jsme ještě nikdy nenabízeli – zdůraznil Ralf Teckentrup, prezident společnosti Condor.

Dopravce z Německa bude na Mallorku létat příští rok v létě z celkem deseti letišť v Evropě. Kromě výše popsaných linek z Vídně, Norimberku a Friedrichshafenu bude charterová letecká společnost, která nakonec Polsko Grupa Lotnicza nepřevzala, provozovat pětkrát denně z Düsseldorfu, čtyřikrát denně z Frankfurtu nad Mohanem, dvakrát denně z Hamburku a Mnichova, stejně jako denně ze Stuttgartu, Lipska a švýcarského Curychu. To znamená celkem 125 letů týdně do Palma de Mallorca.

Již dříve informoval, Condor zahájení letů z Düsseldorfu do Atén, Dubrovníku, Rijeky, Nice a Malagy příští léto. Do hlavního města Řecka jsou naplánovány čtyři lety týdně.
Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %