• Út. Srp 16th, 2022

Brussels Airlines letos v létě obnoví lety do Afriky, USA a Kanady a Německého Mnichova

Stránka navštívena: 509
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 13 Sekund

Brussels Airlines obnoví své dálkové lety do Washingtonu ve svém letním letovém řádu. Dopravce ze skupiny Lufthansa bude do Mnichova létat také dvakrát denně.

Washington bude pro belgické aerolinky druhou destinací ve Spojených státech. Dopravce ze západní Evropy aktuálně provozuje linku z Bruselu do newyorského přístavu JFK. Od 27. března rozšíří síť mezikontinentálních spojení do hlavního města USA.

Více letů na černý kontinent

Brussels Airlines také brzy na jaře obnoví dvě dálkové linky do Afriky. Od 27. března budou k dispozici lety do Conakry v Guineji a Ouagadougou v Burkině Faso. Spojení mezi hlavním městem Belgie a Mnichovem bude zase provozováno dvakrát denně. Za zmínku stojí, že Lufthansa létá na této trase pětkrát denně.

Sezónně na jih starého kontinentu a do Ruska

obnoví lety do mnoha prázdninových destinací v Evropě také Brussels Airlines. Sezónně dostupné Atény, Korfu, Kos, Kréta, Lesbos, Rhodos, Samos a Zakynthos v Řecku, stejně jako Bari, Florencie, Catania, Neapol, Olbia a Palermo v Itálii a Ibiza a Palma de Mallorca ve Španělsku. V jízdním řádu dopravce z belgické metropole jsou kromě letošního léta také chorvatský Dubrovník a Split, dále Moskva a ruský Petrohrad a marocký Marrákeš, Nador, Rabat a Tanger.

„Údaje o rezervacích jasně ukazují velkou touhu mezi našimi zákazníky cestovat,“ řekl Jan Derycke z Brussels Airlines, zodpovědný za plánování sítě dopravce. Oproti létu 2021 také zaznamenáváme přerezervování cestujících s větším předstihem, zejména během školních prázdnin. Očekáváme, že letos v létě budou nejoblíbenějšími destinacemi Španělsko, Portugalsko, Itálie a ostrovy Řecka, uzavřel Derycke.

Happy
Happy
%
Sad
Sad
%
Excited
Excited
%
Sleepy
Sleepy
%
Angry
Angry
%
Surprise
Surprise
%

O autorovi

Podobné články k tématu  Katarské Aerolinky obnoví spojení s Lisabonem 14. srpna