• 04/07/2022 02:51

Breeze Airways zřídí 5. základnu na Bradley Intl Airport v Connecticutu

Stránka navštívena: 85
0 0
Doba čtení příspěvku:1 Minut, 21 Sekund

Bradley International Airport (BDL) v Connecticutu bude 5. základnou americké nízkonákladové letecké společnosti Breeze Airways, která bude pokračovat ve svém růstu méně než rok po začátku provozu.

Oznámili to guvernér Connecticutu Ned Lamont , výkonný ředitel Connecticut Airport Authority Kevin Dillon a zakladatel a generální ředitel Breeze Airways David Neeleman 17. února 2022.

Když Breeze Airways poprvé vzlétly 27. května 2021, Bradley byl jednou ze tří destinací, které letecká společnost obsluhovala od prvního dne.

Zřízení Bradley jako páté základny znamená, že letecká společnost trvale ubytuje letadla na letišti. Najme místní piloty, letušky a mechaniky a začne létat novými trasami. Tento krok vytvoří lokálně více než 200 pracovních míst a přidá osm nových tras do Connecticutu.

Čtyři destinace, které letecká společnost v současnosti obsluhuje z Bradley, zahrnují Charleston v Jižní Karolíně: Columbus, Ohio; Norfolk, Virginie; Pittsburgh, Pennsylvania.

Breeze plánuje v nadcházejících týdnech oznámit osm nových destinací, které na letišti přidává.

“Naše vize transformovat mezinárodní letiště Bradley a podporovat pokračující růst dnes dosáhla významného milníku,” uvedl výkonný ředitel letiště Connecticut Kevin Dillion v prohlášení.

Děkujeme společnosti Breeze Airways za uznání vysokého postavení mezinárodního letiště Bradley v tomto odvětví a za partnerství s námi, abychom do regionu přinesli více pracovních míst a zajímavých destinací. Je nám ctí sloužit jako pátá základna Breeze a těšíme se na naše rozšířené partnerství.“

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %