Foto protext

Foto protext

Společnost Astronergy nedávno ve spolupráci se společností Solartech, předním hráčem na polském EPC trhu, dodala vysoce účinné moduly pro podporu dvou projektů fotovoltaických farem v polských městech Augstynka a Jeziorko. Tyto projekty s celkovou kapacitou 125 MW jsou důkazem oddanosti společnosti Astronergy udržitelným energetickým řešením a významně přispívají k rozvoji obnovitelné energie v místním regionu.

Reklamy

Fotovoltaické moduly Astronergy řady ASTRO, známé pro svou výjimečnou účinnost a vysokou spolehlivost, podpoří projekty fotovoltaických farem Augstynka a Jeziorko, navíc přispějí k pozitivním změnám v místním životním prostředí. Zásluhou očekávané roční výroby 12,76 milionu kWh čisté elektřiny přispějí tyto projekty ke snížení emisí oxidu uhličitého zhruba o 102.718 tun ročně.

Foto protext

Polsko se stále víc zaměřuje na rozvoj obnovitelných zdrojů energie, přičemž jeho cílem je snížení závislosti na fosilních palivech a přechod na udržitelnější energetickou kombinaci. Projekty fotovoltaických farem Augstynka a Jeziorko jsou v dokonalém souladu s cíli Polska v oblasti obnovitelných zdrojů energie a dokládají odhodlání země využívat technologie čisté energie a bojovat proti změně klimatu.

Bartek Zysiński, generální ředitel společnosti Solartech, vyjádřil nadšení z projektů a prohlásil: “Jakožto přední EPC a projektový developer jsme ve společnosti Solartech nadšení ze spolupráce se společností Astronergy, díky níž můžeme dodávat nejmodernější a nejinovativnější řešení na trhu pro užitkové fotovoltaické farmy.”

redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Discover more from Transport Minutes

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading