AirJapan zahájí spojení mezi Tokiem a Soulem v roce 2024

AirJapan, nová značka leteckých společností pro mezinárodní trasy středně vzdálené patřící pod ANA HOLDINGS INC. , oznámila, že začne provoz mezi Tokio Narita a Soul Incheon. Spojuje mezinárodní letiště Tokio Narita a mezinárodní letiště Soul Incheon v Jižní Koreji od 22. února 2024 a označuje druhou trasu pro leteckou společnost. Nová trasa bude provozována čtyřikrát týdně letadlem Boeing 787-8 Dreamliner.

Letový řád

  • NQ21 Tokyo Narita 10:55 – Soul Incheon 13:30
  • NQ22 Soul Incheon 14:40 – Tokio Narita 16:45
„Spuštění trasy Narita-Incheon je dalším významným milníkem pro AirJapan a je příkladem našeho závazku poskytovat inovativní, promyšlené a flexibilní zážitky z cest,” řekl Hideki Mineguchi, výkonný ředitel a prezident AirJapan. „Letiště Inčchon je výhodným centrem pro spojovací lety a můžeme očekávat stálou poptávku jak cestujících odlétajících z Japonska, tak ze zámoří. Zůstáváme vytrvalí v našem závazku plnit vyvíjející se globální cestovní preference a jsme hrdí na to, že můžeme hrát roli při rozšiřování škály cestujících a zároveň dodržovat neochvějné standardy kvality, služeb a bezpečnosti skupiny ANA .”
Foto © ANA Holdings
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “AirJapan zahájí spojení mezi Tokiem a Soulem v roce 2024

  1. AirJapan zahájí spojení mezi Tokiem a Soulem v roce 2024 – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 17/11/2023 at 15:14

    […] Continue reading AirJapan zahájí spojení mezi Tokiem a Soulem v roce 2024 at Transport Minutes. […]

Comments are closed.

%d