AirAsia X k obnoví spojení Gold Coast – Auckland

AirAsia X oznámila obnovení trasy Gold Coast – Auckland od 3. února 2024 v reakci na silnou poptávku. Zároveň letecká společnost pozastavuje služby na trase Auckland – Sydney od 31. ledna 2024 s cílem usnadnit nové spojení na trase a zpět na Zlaté pobřeží.
Tři týdenní lety z Aucklandu do Gold Coast se konají od 3. února bezproblémově spojující Kuala Lumpur a přidávají dalších 6 786 míst pro návštěvníky týdně přes letiště Gold Coast.
Generální ředitel AirAsia X Benyamin Ismail řekl: „Po důkladném přezkoumání sítě jsme se rozhodli pozastavit naše služby mezi Sydney a Aucklandem od konce ledna příštího roku. Nicméně zůstáváme odhodláni Aucklandu jako destinaci a naše služby budeme převážet z Aucklandu na Gold Coast od 3. února 2024.
„Jako naše úplně první trasa, která začala před více než 16 lety, je Zlaté pobřeží i nadále klíčovým oblíbeným volným místem pro naše cestovatele v Aucklandu a asijských cestovatelů se svými světově proslulými plážemi Je to také velmi populární destinace pro návštěvy přátel a rodiny oboustranně a také pro studující studenty.
„Tato rozhodnutí jsou učiněna s důkladným přezkoumáním a pečlivým zvážením. Naše síť se bude nadále vyvíjet na základě řady faktorů, ale především na základě poptávky spotřebitelů. Chápeme nepříjemnosti pro postižené hosty, kteří si rezervovali příští rok na trase Sydney – Auckland, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom minimalizovali případné narušení tím, že je co nejdříve kontaktujete a nabídneme řadu rezerv včetně vrácení peněz, kreditů převod poplatků přes Gold Coast pro ty, kteří si rezervovali z Aucklandu do Kuala Lumpur.
„Situaci budeme nadále sledovat a pokud se poptávka vrátí, zvážíme obnovení trasy Sydney – Auckland později. Nicméně prozatím a jako letecká společnost zaměřená na volný čas vidíme větší poptávku napříč Tasmanem až po Zlaté pobřeží. „
Foto © AirAsia X
redakce
Author: redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

redakce

Jsme lidi co jsou posedlí Rakouskem a Německem a chtějí o něm psát a prezentovat ho ve velkém

Learn More →

One thought on “AirAsia X k obnoví spojení Gold Coast – Auckland

  1. AirAsia X k obnoví spojení Gold Coast – Auckland – Press centrum zahraniční a domácí dopravy 10/11/2023 at 13:17

    […] AirAsia X k obnoví spojení Gold Coast – Auckland se nejdříve objevil na Transport […]

Comments are closed.

%d