• 07/07/2022 02:51

18letý mladík ohrožoval řidiče pistolí

ByAdmin

Lis 30, 2021 , , ,
Stránka navštívena: 537
0 0
Doba čtení příspěvku:49 Sekund

V sobotu večer byl ve Vídni stíhán 18letý mladík za nebezpečné vyhrožování v dopravě. Riskantním způsobem prý předjel auto a následně řidiče a spolujezdce z druhého vozu ohrožoval slepou zbraní.

Krátce po 21:00 muž nebezpečným manévrem předjel druhý vůz, uvedla policie. „Oběti poté 18letého mladíka sledovaly, dokud se obě vozidla nezastavila. Poté prý vystoupili z auta, aby ho konfrontovali, “řekl policejní mluvčí Mohamed Ibrahim.

Zákaz zbraní a upozornění

Prý na ně namířil poplašnou pistoli. Oba pronásledovatelé utekli do svého auta, obviněný ujel a dva ohrožení muži po vyrozumění policii znovu následovali. Většina incidentu se odehrála na Erzherzog-Karl-Strasse. Němec byl nahlášen a dostal zákaz pobytu na území Rakouska s okamžitým vyhoštěním a trestním stíháním pro nebezpečné vyhrožování, zároveň mu byl zadržen řidičský průkaz a udělena pokuta ve výši 5000€ uvedl mluvčí policie Mohamed Ibrahim na dotaz redakce. Policisté poučili mladého Němce, že nesmí používat zbraň, když se mu něco nelíbí a byl mu udělen zákaz pro nakládaní se zbraněmi po dobu 1 roku. 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %